Среда, 22 мая 2019 00:00

Командувач ООС привітав українських військовослужбовців з днем Морської піхоти України. ВІДЕО


Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський привітав українських військовослужбовців з Днем Морської піхоти України, інформує прес-служба ООС.

В своєму привітанні Командувач нагадав, що 1918 року, у перший же місяць існування Української держави під керівництвом Павла Скоропадського, було прийнято рішення про формування бригади морської піхоти. А в 1992 році, за кілька місяців після референдуму про підтвердження Акту проголошення незалежності України, перші підрозділи морської піхоти склали присягу на вірність українському народові.

«До Морської піхоти завжди вступали не просто воїни, – а еліта з їх числа. Ваші завдання – серед найважчих. На Вашу долю випадають найскладніші випробування. Тому що Ви – серед найкращих», — відмітив Олександр Сирський.

Командувач подякував воїнам та ветеранам Морської піхоти за надскладну службу, абсолютну самовідданість, героїзм, стійкість, і професіоналізм та побажав усім міцного флотського здоров’я, удачі в бою, щастя в житті, злагоди в родині, успіхів у кар’єрі.

Привітання Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Олександра Сирського з Днем Морської піхоти України#ООС #операція_ОС #Морська_піхота #Вірний_завждиШановні морські піхотинці!Від імені командування Об’єднаних сил та від себе особисто щиро вітаю Вас із Днем Морської піхоти України.Не випадково, що 1918 року, у перший же місяць існування Української держави під керівництвом Павла Скоропадського, було прийнято рішення про формування бригади морської піхоти. А в 1992 році, за кілька місяців після референдуму про підтвердження Акту проголошення незалежності України, перші підрозділи морської піхоти склали присягу на вірність українському народові. Ваш рід військ завжди був і залишається гарантією суверенітету нашої держави.До Морської піхоти завжди вступали не просто воїни, – а еліта з їх числа. Ваші завдання – серед найважчих. На Вашу долю випадають найскладніші випробування. Тому що Ви – серед найкращих.Морську піхоту бояться вороги! З морською піхотою рахується світ! Ви – сила, яку ніхто і ніколи не зможе ігнорувати!Співчуття та шана рідним і близьким морських піхотинців, які віддали у боротьбі за незалежність України найдорожче – своє життя. Ми ніколи їх не забудемо!Воїнам та ветеранам Морської піхоти дякую за надскладну службу, абсолютну самовідданість, героїзм, стійкість, і професіоналізм.Бажаю Вам міцного флотського здоров’я, удачі в бою, щастя в житті, злагоди в родині, успіхів у кар’єрі, а головне, щоби у Ваших рядах завжди було без втрат.Вірний завжди!Слава Україні!

Опубліковано Операція об’єднаних сил / Joint Forces Operation Середа, 22 травня 2019 р.

Раніше група ІС повідомляла про те, як у Миколаєві морпіхи боролися за право носити берет.


Джерело статті: “https://sprotyv.info/news/komanduvach-oos-privitav-ukrainskih-vijskovosluzhbovciv-z-dnem-morskoi-pihoti-ukraini-video”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.