Четверг, 23 мая 2019 00:00

Україна випробувала ракети підвищеної дальності «Вільха-М» і ракети з касетної бойовою частиною «Вільха-Р»


На полігоні ЗСУ на півдні країни відбувся черговий етап випробувань українських ракет. Продовжується робота з модернізації ракет та ракетного комплексу “Вільха” і “сьогодні відбулися пуски ракет підвищеної дальності “Вільха — М” та ракет з касетною бойовою частиною “Вільха — Р””.

Про це повідомив голова СНБОУ Олександр Турчинов.

Випробування триватимуть до кінця тижня, зокрема, повинні відбутися пуски крилатих ракет мобільного комплексу “Нептун”, які також відбудуться вдало.

«Українські науковці та виробничники продовжують виконувати завдання з реалізації ракетної програми, мета якої до кінця року прийняти на озброєння ракети “Вільха-М”, “Вільха-Р” та мобільний комплекс крилатих ракет “Нептун”. Сподіваюся що, незважаючи на кадрові зміни в секторі безпеки і оборони України, ракетні проекти будуть виконуватися за затвердженим планом, і робота по зміцненню обороноздатності нашої держави не зупиниться», — зазначив Турчинов.

Раніше стало відомо про те, що окупантів злякали успішні випробування ВСУ турецьких безпілотників Bayraktar.


Джерело статті: “https://sprotyv.info/news/ukraina-viprobuvala-raketi-pidvishhenoi-dalnosti-vilha-m-i-raketi-z-kasetnoi-bojovoi-chastinoju-vilha-r”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.