Пятница, 24 мая 2019 00:00

Потік транспорту та людей через КПВВ Донбасу збільшується – ДПСУ


За минулу добу пасажиро-транспортний потік мав тенденцію до збільшення. Як повідомляє прес-центр ДПСУ, загалом через КПВВ прослідувало 43 тисячі осіб та 5,2 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 10325 осіб та 1185 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 9500 осіб та 1585 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8315 осіб та 1420 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4340 осіб та 980 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 10435 осіб.

Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 25/45; «Мар’їнка» – 0/70; «Новотроїцьке» – 50/50; «Гнутове» – 10/20.

Учора прикордонні наряди Донецького, Краматорського та Лисичанського загонів спільно з співробітниками ДФС зі складу Об’єднаних сил у КПВВ «Гнутове», «Мар’їнка» та «Станиця Луганська» припинили три спроби переміщення товарів з порушенням встановлених правил. Так, через лінію розмежування намагались провезти музичні інструменти, електрообладнання та медичні препарати на загальну суму майже 85 тисяч гривень. Товари вилучено представниками ДФС для здійснення оформлення матеріалів справ про адміністративне правопорушення.

Крім того у КПВВ «Мар’їнка» прикордонники зафіксували три випадки, коли громадяни України намагалися «домовитися» щодо безперешкодного пропуску через лінію розмежування. На такі пропозиції особи отримали від прикордонників категоричні відмови. Громадян передано представникам Національної поліції для прийняття відповідного правового рішення.

Раніше група ІС повідомляла, що ДПСУ заборонила в’їзд в Україну громадянам Молдови через заборонену символіку.


Джерело статті: “https://sprotyv.info/news/potik-transportu-ta-pasazhiriv-cherez-kpvv-donbasu-zbilshuietsya-dpsu”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.