Пятница, 24 мая 2019 00:00

Загроза прямого вторгнення з боку Росії існує завжди, — голова Генштабу ЗСУ


За словами новопризначеного голови Генштабу ЩСУ Руслана Хомчака, тому армія має бути боєздатною та готовою до будь-якого варіанту розвитку подій. Водночас він зазначив, що навряд чи Росія піде на такі дії найближчим часом. Про це він сказав в інтерв’ю УНІАН.

«Ситуація на Донбасі загрозлива, тому що на Донбасі нам протистоїть РФ, фізично там вже сформовані підрозділи та частини, в тому числі, з місцевих жителів, очолювані вони, звичайно, всі з РФ», — заявив він.

«Загроза прямого вторгнення завжди може бути», — наголосив генерал. Проте він відзначив, що навряд чи Росія вдасться до таких дій найближчим часом. «Я думаю, що завтра прямого вторгнення не буде. Тому що для будь-якого вторгнення повинна бути мета. Якщо мети немає, то просто йти вбивати – ні один керівник, хто розв’язує війну, так не робить. Все робиться з метою», — наголосив Хомчак.

За його словами, ситуація на сході країни є напруженою та непростою. «Ми повинні кожен день займатися тим, щоби армія була боєздатна, боєготовна до всього, що тільки може нам загрожувати», — підкреслив голова Генштабу.

Раніше група ІС повідомляля, що голова Генштабу визначив головні пріоритети реформування ЗСУ.


Джерело статті: “https://sprotyv.info/news/zagroza-pryamogo-vtorgnennya-z-boku-rosii-isnuie-zavzhdi-novij-golova-genshtabu-zsu”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.