Пятница, 24 мая 2019 00:00

Україна забрала ще 60 осіб з окупаційних тюрем ОРДЛО. ФОТО


Омбудсмен Людмила Денисова повідомила, що обмін відбувся на мосту у м. Щастя.

«Знову я на мосту у Щасті. Забрала 60 громадян України, які перебували в пенітенціарних установах Луганської області та на момент окупації Донбасу були затримані або відбували покарання за скоєні злочини», — зазначила вона.

Це вже п’ятий етап передачі ув’язнених з окупованої частини Луганської області. З грудня 2018 року по травень 2019 р. було переміщено 255 засуджених, нагадала вона. З них 105 осіб або їхні родичі безпосередньо зверталися до омбудсмена із заявами про переведення.

«Всього, разом з особами, яких переведено з окупованої частини Донецької області – переміщено 268 засуджених. З них вже 46 осіб звільнено. Протягом 2014 – 2019 років переведено 454 засуджених. Готова забрати усіх громадян України, які відбувають покарання на окупованих частинах Донбасу і висловили бажання переміститися на контрольовану Урядом України територію для продовження відбування покарання», — додала омбудсмен.

Раніше стало відомо про те, що триває епопея з підписанням населенням окупованих територій так званих «петицій до Президента Зеленського» про необхідність «автономії Донбасу».


Джерело статті: “https://sprotyv.info/news/ukraina-zabrala-z-ordlo-shhe-60-osib-z-okupacijnih-tjurem-foto”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.