Среда, 19 июня 2019 00:00

Готові до першого стрибка: молоді десантники відпрацювали дії парашутиста. ФОТО


Військовослужбовці строкової служби десантно-штурмових військ ЗСУ завершили курс повітряно-десантної підготовки.

Про це повідомила в Facebook прес-служба 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

Як повідомляється, протягом двох тижнів, молоді воїни опановували теоретичну та практичну складову повітрянодесантної підготовки. Зокрема, молоді десантники вивчали матеріальну частину людських десантних парашутних систем, їхні технічні характеристики, здійснювали укладку основного та запасного парашутів.

На тренажерах повітрянодесантного комплексу, строковики відпрацьовували дії парашутиста на борту повітряного судна, дії в повітрі та під час приземлення.

— В ході занять з повітрянодесантної підготовки, належна увага приділяється кожному військовослужбовцю. Строковики проявляють неабиякий інтерес, та з нетерпінням чекають перших у своєму житті стрибків з парашутом, — повідомив заступник командира 80 окремої десантно-штурмової бригади з повітрянодесантної підготовки підполковник Сергій Жура.

1 из 16

Як повідомляла група ІС, резервісти десантно-штурмових військ Збройних сил України відпрацювали навички стрибків з парашутом.


Джерело статті: “https://sprotyv.info/news/gotovi-do-pershogo-stribka-molodi-desantniki-vidpracjuvali-dii-parashutista-foto”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.