Вторник, 21 января 2020 12:41

“Кіровоградгаз” планує відкрити абонвідділ у центрі Кропивницького

Абонвідділ розташовуватиметься у Кропивницькому по вулиці Пашутіна.

Об этом сообщает http://remco.com.uaПро це йдеться у Фейсбуці АТ “Кіровоградгаз”


За словами нового голови правління Сергія Осінського, абонвідділ буде обладнаний за останнім словом техніки. Там будуть десять операторів та термінали для оплати.


Як зазначив голова правління, оскільки тариф фіксований на перше півріччя, заплатити можна буде відразу за шість місяців. І таким споживачам платіжки не надсилатимуться 1 липня, коли тариф буде змінено. За великим рахунком, можна платити двічі на рік.


Як писав “Без купюр”, з 1 січня розрахунки за послугу розподілу природного газу, що будуть надаватися АТ «Кіровоградгаз» за договором, здійснюватимуться виходячи з величини річної замовленої потужності об’єкта споживача та оплачуватимуться рівномірними частками протягом календарного року.


Місячна вартість послуги розподілу природного газу буде визначена як добуток 1/12 річної замовленої потужності об’єкта на тариф, встановлений НКРЕКП із розрахунку місячної вартості одного кубічного метра замовленої потужності.


Річна замовлена потужність об’єкта на розрахунковий календарний рік визначається виходячи з фактичного обсягу споживання газу за рік, що передував розрахунковому календарю минулого року (з 01 жовтня 2018 року по 30 вересня 2019 року), відповідно Кодексу ГРМ.


Відповідно до постанови НКРЕКП від 24.12.2019р. за № 3026 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу» для АТ «Кіровоградгаз» встановлено наступний тариф на послуги розподілу природного газу:


1) на період з 01 січня 2020 року до 30.06.2020 року включно – у розмірі 1,02₴ за 1 куб.м. (з урахуванням ПДВ);


2) з 01 липня 2020 року – у розмірі 1,14₴ за 1 куб.м. (з урахуванням ПДВ).


Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Поширь її на своїй сторінці:Джерело статті: “http://www.kypur.net/kirovogradgaz-planu-vidkryty-u-kropyvnytskomu-abonviddil/”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.