Вторник, 28 января 2020 17:31

"Путинская стабильность": Відео, яке треба переглянути усім, хто схотів стати громадянином РФ

Справжня "імперія" царя Путіна — це тотальна нерівність, це диктатура силовиків, свавілля олігархів і злиденне існування чесних трудівників.
Нещодавно Інтернет облетіло вельми показове відео, на якому відображені жахливі кадри з російської лікарні, розміщеної у Свердловській області. Лікар з багаторічним стажем не змогла стримати сліз перед телекамерою і повідала про злиденне існування і свою зарплату в 11 000 рублів, передають

Повідомляється, що через нестерпні умови роботи у доктора і її колег з’явилися дуже серйозні проблеми зі здоров’ям. Також жінка продемонструвала, в яких жахливих умовах в цій лікарні утримуються пацієнти. Хочеться звернутися до жителів непідконтрольною території Донбасу, та й підконтрольної теж, щоб вони дуже уважно подивилися дане відео і відчули себе в повному сенсі цього слова "громадянами Росії". Справа в тому, що путінська РФ — це не та "скрепна і могутня" держава, яку так ретельно піарять підконтрольні владі Кремля журналісти і блогери.

Об этом сообщает http://fedinf.com

Справжня "імперія" царя Путіна — це якраз подушки, які смердять сечею і кров’ю, це тотальна нерівність класів, це диктатура силовиків, свавілля олігархів і злиденне існування чесних трудівників. Про це, до речі, говорить і опозиційний російський політик Олексій Навальний, який опублікував згаданий відеоматеріал на своїх ресурсах. Він підкреслює, що можновладці в Росії купують дорогі яхти і літаки і катають на них своїх коханок. А в цей час звичайні росіяни утримуються в антисанітарних умовах. І міністр охорони здоров’я, виступаючи по ТБ, нічтоже сумняшеся заявляє, що, мовляв, "у нас в Росії еталонна охорона здоров’я!".

Свого часу, агітуючи донеччан і луганчан йти на референдум, Путін і компанія через підконтрольні ЗМІ обіцяли, що цей регіон повинен возз’єднатися з Росією — і заживе приспівуючи. Частину Донбасу російські силовики і підконтрольні їм сепаратисти захопили. І що ми там бачимо? Голод, розруху, безробіття і злидні, а також диктат "управлінців", який з кожним роком стає все жорсткіше. Замість обіцяного приєднання до РФ — дві невизнані "республіки". Замість "Швейцарії на Донбасі" — бандитський анклав, який охрестили "Лугандонієй".

20 лет нефтяных денег. Яхты накупили, на самолётах любовниц катают.
Министр здравоохранения говорит "В России эталонное здравоохранение".
А в больнице в Свердловской области рыдающие сотрудники с зарплатой 11 тысяч говорят о подушках в моче и крови.
Путинская стабильность. pic.twitter.com/eGmxSHDl1k
— Alexey Navalny (@navalny) January 27, 2020

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/putynskaia-stabylnost-video-iake-treba-perehlianuty-usim-khto-skhotiv-staty-hromadianynom-rf-313402.html”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.