Понедельник, 25 мая 2020 21:41

Оля Полякова розповіла, як вчила старшу доньку цілуватися

Оля Полякова розповіла, як вчила старшу доньку цілуватися

Популярна українська співачка Оля Полякова розповіла, як вчила старшу доньку Машу цілуватися.

Об этом сообщает Преступная Россия

Так, знаменитість зіграла в "Правду або дія" з Потапом на своїй сторінці в Instagram. Зі свого боку, репер поцікавився про особисте життя доньки артистки. Полякова поділилася, що Марія зустрічається з хлопцем, а вона допомагає їй корисними порадами, наприклад, про техніку поцілунків.

Так, у неї є хлопець, і вони вже "лупляться в ясна". А що, я повинна їй говорити не роби цього? Вона все одно зробить! Вона мені показала, як це робить, а я дала їй пораду трішки розслабляти губи, а то трішки стиснуті. Все інше я їй розповім, показувати не буду. Але взагалі у нас з Машею дуже близькі стосунки, і я б дуже хотіла все про неї знати. І тому я так з нею спілкуюся, що вона прислухається до моєї думки. Поки ні про які близькі стосунки у неї поки мова не йде, вона ще маленька, але хлопець уже є.
поділилася Оля Полякова

Зі свого боку, Потап зазначив, що таке спілкування з донькою характеризує Олю, як чудову маму. Також Полякова відповіла, що готова віддати Марію заміж лише після 30 років.

Навіщо виходити заміж в 20? У тебе стільки ще може бути на шляху кохання, різних чоловіків. Це круто! А чи не ось це ось — давай дітей робити! Навіщо? Минулого століття ми вмирали під час пологів, і зуби вже вивалювалися в 40 років. Сьогодні все по-іншому! Люди закінчують вуз, починають працювати, в 30-35 змінюють все, тому що тільки в 35 людина розуміє, чого він хоче, куди йому йти. А до цього ще дитинство. Так навіщо ж лізти в серйозні дорослі стосунки, поки ти сам дитина?
переконана знаменитість

Нагадаємо, раніше Оля Полякова зізналася, що била Машу. Відучила мати від рукоприкладства молодша донька.


Джерело статті: “https://tsn.ua/glamur/olya-polyakova-rozpovila-yak-vchila-starshu-donku-ciluvatisya-1553526.html”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.