Среда, 26 декабря 2018 08:59

Мережу шокували фото того, до чого “ДНР” і Росія довели Донецьк

Мережу шокували фото того, до чого “ДНР” і Росія довели Донецьк

Наближення новорічних свят в окупованому Донецьку не відчувається, та й в цілому життя там дуже мало.

Цій темі присвячена публікація в блозі користувача “Фашик Донецкий” на сайті Obozrevatel.

«Настрою або відчуття свята – нуль. Був на днях знову в районі зд окупованого РФ Донецька. Людей, як у Прип’яті: залізничний вокзал є, каси є, але потязі в немає. Замість потязі в тепер російські танки, а залізничний вокзал – це так, залишки колишньої цивілізації», – написав блогер.

При цьому він відзначив охайність та чистоту в центрі Донецька. Але так тільки в центрі. А в районі залізничного вокзалу вже ситуація інша: «На зд замість потязі в патрулі. Замість шуму потязі в – шум бою в районі Пісок, ДАПа або Авдіївки. Спасибі тобі, РФ, за те, що звільнила».

За його словами, в новорічну ніч «більшість людей буде сидіти вдома, щоб не потрапити під роздачу від патрулів», та й то, якщо буде скасовано комендантську годину.

Підсумовуючи побачене, блогер повідомив: «Як видно по фото – зд міста здох. Поїзди здохли. Торгівля біля зд теж здохла фактично. У цьому винні не американці. Вся вина на російських визволителях».

У коментарях до відповідної публікації блогера в Twiiter користувачі відзначили:

«А люди? А люди то де? Невже кривава київська хунта в рабство всіх викрала? Бідося то яка. Спорожніла земля Ордляндії»

«Дуже сумно, там завжди було багатолюдно, а в передсвяткові дні або вихідні, особливо»

Мережу шокували фото того, до чого “ДНР” і Росія довели Донецьк Мережу шокували фото того, до чого “ДНР” і Росія довели Донецьк

Нагадаймо, в окупованому Донецьку за рознарядкою готуються до приходу новорічних свят – бойовики “ДНР” наказали всі заклади, які вікнами виходять на центральні вулиці, прикрасити новорічними прикрасами.

Також в окупованому Донецьку на віджатому проросійськими бойовиками заводі «Донецьккокс» працівники замість зарплати отримують продуктові набори.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/12/26/merezhu-shokuvaly-foto-togo-do-chogo-dnr-i-rosiya-dovely-donetsk/”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.