Понедельник, 27 мая 2019 10:57

Парубій звинувачує команду Зеленського у брехні про домовленості щодо виборчого законодавства

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що інформація на сайті Адміністрації президента про «домовленості» щодо виборчого законодавства дискредитує парламент.

Про це він сказав на засіданні погоджувальної ради, повідомляє «Українська правда».

Парубій заявив, що повідомлення не відповідає дійсності, натякнувши, що ніяких попередніх домовленостей між депутатами та президентом не було.

Про що говорить Парубій?

Імовірно, спікер Верховної Ради має на увазі повідомлення на сайті Адміністрації президента від 24 травня.

«Результати консультацій були відображені у відповідному законопроекті, поданому до Верховної Ради. Однак депутати проігнорували попередні домовленості й провалили голосування, мотивуючи це тим, що вони нібито хочуть відкритих списків», — йдеться в повідомленні з посиланням на слова представника Зеленського в парламенті Руслана Стефанчука.

  • 22 травня Верховна Рада на позачерговому засіданні провалила два внесені президентські законопроекти: про зміну виборчого законодавства для проведення виборів народних депутатів у парламент і про внесення змін щодо здійснення закупівель під час виборчого процесу.
  • Представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук анонсував проведення консультацій із парламентськими фракціями через провалені законопроекти стосовно змін до виборчого законодавства.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/30824-parubiy-zvinuvachuye-komandu-zelenskogo-u-brehni-pro-domovlenosti-shchodo-viborchogo-zakonodavstva”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.