Воскресенье, 01 сентября 2019 05:59

Зеленський про поїздку Богдана у Сен-Тропе в День Незалежності: Він не правий

Зеленський сказав, що на День Незалежності України Богдан був в офіційній відпустці

Глава Української держави Володимир Зеленський в інтерв’ю "1+1", оприлюдненому 31 серпня, заявив, що керівник Офісу президента помилився, поїхавши в День Незалежності країни у французький Сен-Тропе на весілля друзів.

Зеленський зазначив, що Богдан пішов в офіційну відпустку за кілька днів до державного свята.

"Ми домовилися – я підписав відпустку, є бумаги. Він на 24-те серпня був запрошений на весілля до свого товариша або когось, я не знаю цих людей. Я йому подзвонив і сказав, що він не правий у цій ситуації, він не міг бути, як один із реальних, потужних людей у владі, і друга людина після мене зараз, коли ще немає уряду, і він не має права на День Незалежності твоєї країни в Сен-Тропе гуляти. Я думаю, що він не правий. Чи порушував він закон – так, не порушував. Але я думаю, що не все законами міряється. Але спеціально на День Незалежності, хочу захистити його в цьому питанні, він не їхав у Сен-Тропе, хоча він не правий", – розповів президент.

24 серпня керівник Офісу президента був на весіллі юристів Андрія Довбенка і Ганни Огренчук. Остання заявила, що запросила на своє весілля Богдана ще до того, як він обійняв свій пост.

Коментуючи поїздку в Сен-Тропе, Богдан заявив, що у вільний від роботи час іде, куди хоче. "Парахоботіки, узбагойтесь", – підкреслив він.

І Огренчук, і Богдан були в Асоціації правників України. Зеленський заніс Огренчук до складу комісії, яка працюватиме над реінтеграцією Донбасу.

Журналісти Bihus.info називають Довбенка "смотрящим" за Мін’юстом.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-zelenskij-pro-pojizdku-bogdana-v-sen-trope-v-den-nezalezhnosti-vin-ne-prav-1237237.html”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.