Понедельник, 14 октября 2019 16:23

Будівлю Офісу президента обклеїли наліпками «Ні плану Путіна» і «Ні формулі Штайнмаєра»

Будівлю Офісу президента обклеїли наліпками «Ні плану Путіна» і «Ні формулі Штайнмаєра»

Учасники маршу «Ні капітуляції», які у День захисника України пройшлися колоною центральними вулицями Києва, обклеїли будівлю Офісу президента наліпками «Ні плану Путіна» і «Ні формулі Штайнмаєра». Як повідомляє УНІАН, учасники маршу після проведення народного віче на Майдані Незалежності рушили на вулицю Банкову.

Об этом сообщает http://polemika.top

Пропозиція про наклеювання наліпок на стіни будівлі Офісу президента пролунала зі сцени на Майдані Незалежності. Зокрема, активісти наклеїли наліпки: «Росія має бути зруйнована», «Ні плану Путіна», «Ні формулі Штайнмаєра», «Жодних виборів бойовикам», «Разом і до кінця», «Смерть ворогам», «Богдана у відставку» та інші.

відео Радіо Свобода

Наліпки були наклеєні як на стіни, так і на вікна першого поверху. Також вони приклеїли на стіни великі фотографії українських воїнів і активістів. Крім того, активісти провели біля Офісу президента невеликий мітинг. Вхід до нього охоронявся щільними трьома рядами правоохоронців.

Перед тим колона учасників маршу близько години рухалася від парку Шевченка до Майдану, виголошуючи гасла на підтримки захисників України та проти укладення «мирних угод» з Росією щодо Донбасу, які можуть призвести до «капітуляції України». Як тільки колона дійшла до Майдану, деякі учасники ходи запалили фаєри, а інші застосували димові шашки.

фото Андрій Давидов

Частина учасників почали висловлювати обурення через застосування піротехнічних засобів та казати, що це провокація.

Як інформував ZAXID.NET, на Майдані Незалежності учасники маршу «Ні капітуляції» у День захисника України пройшлися колоною центральними вулицями Києва.


Джерело статті: “https://zaxid.net/budivlyu_ofisu_prezidenta_obkleyili_nalipkami_ni_planu_putina_i_ni_formuli_shtaynmayera_n1490985”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.