Суббота, 20 июня 2020 12:36

Європарламент закликав країни "Східного партнерства" до деолігархізації

Без боротьби з корупцією і деолігархізації країни "Східного партнерства" не зможуть домогтися сталого зростання, вважають у Європарламенті

Європейський парламент закликав країни "Східного партнерства" до деолігархізації. Про це йдеться в рекомендаціях Раді ЄС, Єврокомісії та верховному представнику ЄС із закордонних справ і політики безпеки щодо розвитку програми "Східного партнерства", ухвалених 19 червня. Текст документа опубліковано на сайті парламенту.

Об этом сообщает Компромат РУ

Європарламент вважає, що країни-партнери мають знову підтвердити прихильність "проведенню комплексних реформ судової влади та державної адміністрації", щоб забезпечити появу "сильних, незалежних і ефективних інститутів на центральному та місцевому рівнях, деолігархізацію і боротьбу з корупцією".

У рекомендаціях зазначено, що "без досягнення вищезазначених цілей [країнам "Східного партнерства"] буде практично неможливо досягти стійкого (економічного) зростання".

"Східне партнерство" – проєкт Євросоюзу, існує з 2009 року. Його мета – розвиток інтеграційних зв’язків із шістьма країнами колишнього СРСР: Азербайджаном, Вірменією, Білоруссю, Грузією, Молдовою та Україною. Три з цих держав – Україна, Молдова і Грузія – закликали Брюссель створити додатковий формат взаємодії для асоційованих партнерів і заявляли про намір отримати перспективу членства в ЄС.

Високий представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель називав Україну головним партнером ЄС серед країн "Східного партнерства".

У травні Рада ЄС схвалила висновки про політику "Східного партнерства" на період після 2020 року. Рада вважає, що "Східне партнерство" має стати більш амбітною і гнучкою основою для співпраці з країнами-партнерами.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-jevroparlament-zaklikav-krajini-shidnogo-partnerstva-do-deoligarhizatsiji-1505331.html”

Другие материалы в этой категории: Кононенко сядет при любой новой власти. Или сбежит »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.