Вторник, 23 апреля 2019 15:44

Після зіткнень біля спортклубу «Восход» у Києві поліція вивезла близько 40 титушек-рейдерів. Будівля повністю розбите, — тренери

Рейдери повністю розбили будівля спортклубу «Восход», де займаються понад тисячі дітей. Після зіткнень з учасниками спортклубу рейдерів вивезла поліція.

«Вночі зайшли люди, викинули звідси охорону, забарикадувалися, нікого сюди не впускали. Потім з ранку тут почали збиратися хлопці, які прийшли в спортклуб на заняття. Піднявся ажіотаж і шум, жителі району вийшли на вулицю. Доходило тут вже до зіткнень. Поліція тут була відразу на місці. Поки зіткнень не було, вони спостерігали, потім, коли пішли зіткнення, тоді почали рознімати. А на даний момент цих титушек вже вивезли», — зазначив Павлов.

За словами тренера, будівля харчувалися захопити близько 40 осіб. Вони пред’являли документи, які нібито свідчать про нового господаря.

«Такий типовий рейдерське захоплення. Важко сказати (кому це вигідно, — Ред.). Ці загарбники, їх представники, представилися як представники нібито нового господаря від компанії «Киевэнергоком», — розповів тренер з футболу.

За словами Павлова, півтора роки тому будівля вже намагалися захопити.

«Один в один — приїхали люди в балаклаві. Захопили точно так само будівля, дійшло до таких серйозних сутичок і навіть була різанина», — розповів він.

Тренер зазначив, що це були люди, які діяли від такої компанії. Також він підкреслив, що у спортивній школі навчаються більше тисячі дітей.

«Тоді приїжджав мер Кличком, пообіцяв, що все буде добре, дітей звідси ніхто не вижене і вони будуть займатися. Більше того, пообіцяв, що виділить ресурси на реконструкцію від міста і спортивний клуб «Восход» збережеться, і діти займалися, так і будуть займатися. Однак, ніякої реконструкції не було. Більш того, минуло півтора року і ситуація така ж повторилася», — розповів Павлов.

За його словами, цього разу рейдери захопили будівлю в три години ночі, а до семи вже все розбили.Джерело статті: “http://povin.com.ua/191468-23-04.html”

Другие материалы в этой категории: Кононенко сядет при любой новой власти. Или сбежит »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.