Воскресенье, 26 мая 2019 16:51

Зеленський дописом у Фейсбук привітав киян з Днем міста

Президент України Володимир Зеленський назвав Київ таким, яке «може перемолоти тебе, а може стати рідним».


Про це йдеться у його дописі на Фейсбук до Дня Києва.


Він пише, що переїхав до Києва у 2003 році.


«По собі знаю, що у столиці особливі відносини з тими, хто приїхав її підкорювати. Це горде і суворе місто. Київ не спішить відкривати свої обійми. Він придивляється. Він може перемолоти тебе, а може стати рідним. Потрібна мить, щоб закохатись в це місто. І мить, щоб в ньому розчаруватись. Але у Києва є одна унікальна риса – він точно не залишає байдужим», -зазаначає він.


За його словами те, що робить Київ – Києвом це – «запах квітучих лип і шаурми біля метро. Це суботня тиша ранкового Подолу і невтомний гул проспекту Перемоги. Це краєвид із Володимирської гірки, чарівний цвіт каштанів і забудови «непорозуміння». Так, у цього міста не все ідеально, але це робить Київ живим. Не декоративним, а справжнім. За це ми його і любимо.»


І додає: «У цьому місті, знайшлось місце на карті для нашого Кварталу 95. У цьому місті моя донька пішла у перший клас. У цьому місті народився мій син. І звичайно, в серці цього міста народжується свобода. Київ, я люблю тебе!»Читайте більше новин на тему: Зеленський


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/05/26/zelenskyy_dopysom_u_feysbuk_pryvitav_kyyan_z_dnem_mista_1579981”

Другие материалы в этой категории: Кононенко сядет при любой новой власти. Или сбежит »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.