Воскресенье, 16 июня 2019 04:45

На Буковині засудили двох хлопців, які поцупили акумулятор з автівки

На Буковині засудили двох хлопців, які поцупили акумулятор з автівки

На Буковині засудили двох хлопців, які поцупили акумулятор з автівки.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на Глибока.інфо.

11.06.2019 вироком Глибоцького районного суду засуджено 2-х громадян, жителів одного із сіл Глибоцького району, які вирішили покращити своє матеріальне становище за рахунок майна інших осіб.

Так, у січні 2019 року 20-ти річний молодик вирішив вчинити крадіжку майна – акумулятора із автомобіля, та ще й залучивши до цього неповнолітнього 15-ти річного хлопця. Так, даний юнак, маючи умисел, направлений на втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність, достовірно знаючи про те, що особа являється особою, яка не досягла віку повноліття, 05.01.2019 приблизно о 19 год., перебуваючи в одному із сіл Глибоцького району, умисно схилив неповнолітнього та запропонував останньому вчинити крадіжку майна з автомобіля марки «Фольксваген Пасат», реєстраційний номер DW8073N, який знаходився біля господарства потерпілого, безпосередньо вплинувши на неповнолітнього з метою викликати у нього рішучість взяти участь у злочину, обіцяючи при цьому грошову винагороду з коштів, які будуть здобуті злочинним шляхом.

В подальшому, діючи в групі осіб, переслідуючи корисливу мету особистого збагачення, направлену на таємне викрадення чужого майна, повнолітня та неповнолітня особи, шляхом вільного доступу, таємно викрали з автомобіля марки «Фольксваген Пасат», акумуляторну батарею марки «Premium ZDF» вартістю 1900₴, після чого з місця події скрилися розпорядившись викраденим на власний розсуд.

Вироком суду повнолітню особу засуджено до 3-х років позбавлення волі із встановленням іспитового строку із відстрочкою виконання покарання на 1 рік, а неповнолітнього передано під нагляд батьків та винесене йому офіційне застереження.

Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/kryminal/item/51346-на-буковині-засудили-двох-хлопців-які-поцупили-акумулятор-з-автівки.html”

Другие материалы в этой категории: Кононенко сядет при любой новой власти. Или сбежит »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.