Вторник, 12 ноября 2019 19:02

ВАС заочно заарештував ексочільника НКРЕКП Дмитра Вовка

Вищий антикорупційний суд України заочно заарештував колишнього голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитра Вовка і заступника начальника управління енергоринку НКРЕКП Володимира Бутовського в рамках розслідування справи «Роттердам +».
Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в Facebook.
"Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду задовольнила апеляційну скаргу прокурора САП і обрала для колишніх голови НКРЕКП і заступника начальника управління енергоринку запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Таким чином, апеляційна палата ВАКС скасувала рішення суду першої інстанції, якими було відмовлено прокурорам САП і детективам НАБУ в задоволенні клопотань про обрання зазначеним особам заходів у вигляді утримання під вартою у зв’язку з міжнародним розшуком ", — йдеться в повідомленні.
Нагадаймо, що 18 вересня апеляційна палата видала дозвіл на затримання з метою приводу для розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою колишнього заступника начальника управління енергоринку НКРЕКП.

Аналогічне рішення по екс голові НКРЕКП було прийнято в серпні 2019 року.

Об этом сообщает http://web-gorod.netДжерело статті: “http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/vas-zaochno-zaareshtuvav-jeksochlnika-nkrekp-dmitra-vovka-57974”

Другие материалы в этой категории: Кононенко сядет при любой новой власти. Или сбежит »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.