Вторник, 19 ноября 2019 15:31

В’язні тюрми в Каліфорнії стали моделями французького художника JR

Для свого нового проєкту Французький художник JR сфотографував ув’язнених в’язниці суворого режиму в місті Техачапі, на півдні Каліфорнії. Усі зроблені знімки він поєднав у масштабній роботі, яку розмістив на території установи.

Об этом сообщает http://otgoloski.net


У проекті були задіяні не тільки ув’язнені, їхні сім’ї та працівники в’язниці, але й жертви злочинів. Разом вони взяли участь у наклеюванні полотна, що складалося з 338 аркушів.


JR розповів у себе в Instagram, що за допомогою сервісу Google Earth він переглянув 35 виправних установ у Каліфорнії. Обравши Техачапі, він не знав, що там розташована в’язниця суворого режиму: "Уже на місці я зрозумів, що багатьох з цих чоловіків засудили до ув’язнення у віці від 13 до 20 років".


"Я розповів ув’язненим про свій проєкт і дав зрозуміти, що я не хочу знати, що вони зробили. Їх судили і засудили до терміну, а я не їхній суддя. Однак кілька хлопців відмовилися від участі — вони відчули, що їхня присутність стурбує їхні сім’ї або сім’ї їхніх жертв", — написав JR.


"Мені дозволили користуватися телефоном, і я ділився процесом роботи в соцмережах. Я отримував безліч реакцій — від сімей в’язнів, від жертв, від критиків, від шокованих татуюванням свастики на обличчі людей та інших. На короткий час створився певний зв’язок між зовнішнім світом і в’язницею".


"Коли ми закінчили роботу, нам знадобилося ще кілька тижнів, щоб створити платформу з їхніми історіями. Ми знаємо, що це дуже делікатна тема, і хотіли дати можливість послухати історії надій, спокут і зізнань, які зазвичай ніхто не чує".Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/v-yazni-tyurmi-v-kaliforniyi-stali-modelyami-francuzkogo-hudozhnika-jr-330209_.html”

Другие материалы в этой категории: Кононенко сядет при любой новой власти. Или сбежит »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.