Понедельник, 25 ноября 2019 13:02

Leo Express запустить поїзди з Праги до Медики у березні наступного року

Leo Express запустить поїзди з Праги до Медики у березні наступного року

Чеський лоукост-перевізник Leo Express заявив, що спробує запустити поїзди між Прагою і Медикою у середині березня 2020 року.

Об этом сообщает http://tr-experts.com

Перевізник отримав дозвіл на цей маршрут 15 листопада 2019 року. Згідно із дозволом, Leo Express має право здійснювати чотири рейси щоденно із Праги до Медики і стільки ж у зворотному напрямку. Однак, як повідомляє польський сайт «Rynek Kolejowy», Leo Express не зміг вклинитись у щільний графік польської залізниці, відтак переніс початок запуску своїх поїздів.

«Будемо намагатись вписати наші поїзди у корегування розкладу руху. Це відбудеться у середині березня (2020 року – ред.)», — заявив відповідальний за польський та український ринок директор Leo Express Юрай Андрейка.

Перевізник уже повідомив, що із Праги до Медики курсуватимуть зручні п’ятивагонні поїзди Flirt, виробництва польських концернів Newag i Stadler Polska. Такі поїзди вже курсують між Прагою та Краковом, а з грудня будуть їздити між Прагою та Вроцлавом.

У січні 2019 року Leo Express повідомив, що подав заяву із проханням дозволити запустити потяги до кордону із Україною. Згідно з планами компанії, рейси мали б здійснюватись чотири рази на день: 08:09, 10:09, 12:09 і 16:09 з Праги та о 23:16, 01:38, 6:38 і 09:38 – у зворотному напрямку. Цей напрям має стати продовженням існуючого маршруту Прага-Краків, який запустили у липні 2018 року. Поїзди курсуватимуть за таким маршрутом: Катовіце, Краків, Тарнув, Дембіца, Ряшів, Пшеворськ, Перемишль і Медика.

Раніше ZAXID.NET повідомляв, що австрійська залізниця у розкладі 2019/2020 років запустить прямий потяг із Ґраца до Перемишля.

Ще один чеський приватний перевізник RegioJet, має намір у червні 2020 року запустити прямий нічний потяг із Праги до прикордонного українського міста Мостиська.


Джерело статті: “https://zaxid.net/leo_express_maye_namir_zapustiti_poyizdi_z_pragi_do_mediki_u_berezni_nastupnogo_roku_n1493554”

Другие материалы в этой категории: Кононенко сядет при любой новой власти. Или сбежит »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.