Среда, 27 ноября 2019 09:36

«Обличчям держави у смартфоні» стане вінничанка, яка нині навчається та працює моделлю в Польщі


Вінничанка Олександра Ободянська стане «обличчям електронної держави». Про це йдеться у дописі міністерства цифрової трансформації на Facebook. У міністерстві зазначають, що найважче було обрати 10 лідерів. На сторінці Олександри у соцмережі вказується, що вона модель, родом з Вінниці.

Об этом сообщает http://armrinvesting.com

«Завантажили більш ніж 3 тисячі коментарів та передивились кожну фотографію. Спирались на декілька факторів: реальність фотографії та відповідність людині, яка її виклала; фото подобалось іншим користувачам та його відзначали; людині на фото мало бути понад 18 років. Переможця серед лідерів обирали усією командою та партнерами. Майже одноголосно обрали Олександру. Вітаємо її та чекаємо на презентацію додатку», — йдеться у дописі «цифрового» міністерства.

У коментарях знайомі дівчини пишуть, що вона — студентка, яка зараз в Польщі закінчує магістратуру з міжнародної економіки та вільно володіє трьома іноземними мовами.

«У 2018 році вона отримала грант за міжнародною стипендіальною програмою International Scholarship Programme of WSB University та вирушила на навчання до Польщі. Олександрі не байдужа доля нашої країни, тож вона прагне долучитися до майбутніх змін», — зазначають у міністерстві.

Серед іншого, «титул» обличчя електронної держави означає, що фото вінницької моделі буде на демоверсії майбутніх електронних посвідчень.


Джерело статті: “http://naparise.com/posts/oblychchiam-derzhavy-u-smartfoni-stane-vinnychanka-iaka-nyni-navchaietsia-ta-pratsiuie-modelliu-v-polshchi”

Другие материалы в этой категории: Кононенко сядет при любой новой власти. Или сбежит »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.