Четверг, 16 января 2020 13:56

Одна з найбільших в світі криптобірж Binance відкрила рахунок в українському банку

Одна з найбільших в світі криптовалютних бірж Binance відкрила рахунок в українському IBOX BANK.

Об этом сообщает http://webmarketlist.com

Як повідомила прес-служба Міністерства цифрової трансформації, Binance платитиме в Україні податки від операцій з криптоактивами, а українці зможуть безперешкодно купувати та продавати віртуальні активи.

Відзначається, що IBOX BANK працює на фінансовому ринку вже 20 років і серед його клієнтів переважно представники великого бізнесу.

Binance – це одна з найбільших кріптобірж в світі. Вона була заснована 2017 року в Гонконгу, проте згодом змінила юрисдикцію на мальтійську. Власна валюта біржі – Binance Coin (BNB). Однією з головних переваг біржі Binance є найнижча комісія – вона фіксована і становить 0,05% за операцію.

У травні 2019-го Binance повідомила про масштабний злам своєї системи хакерами і крадіжку з її платформи на понад 40 млн доларів.

Нагадаймо, Міністерство трансформації та криптовалютна біржа Binance підписали меморандум про співпрацю в листопаді 2019 року.

Як зазначила прес-служба, наступним кроком з боку держави стане врегулювання питання оподаткування операцій з криптоактивами. Відповідний законопроект поданий у парламент депутатським об’єднанням Blockchain4Ukraine. Він вже схвалений комітетом ВР з питань цифрової трансформації та перебуває на розгляді інших комітетів парламенту.Джерело статті: “https://zaxid.net/odna_z_naybilshih_v_sviti_kriptobirzh_binance_vidkrila_rahunok_v_ukrayinskomu_banku_n1496090”

Другие материалы в этой категории: Упражнения–планки: как сделать красивое тело »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.