Суббота, 24 августа 2019 17:47

Власюк 6.0: ювілей у найвідомішого вчителя фізкультури району. Штрихи до портрету

Разом з днем народження України свій 60-річний ювілей святкує найвідоміший у районі, і це не перебільшення, вчитель фізкультури Петро Власюк. Калинівка Сіty проаналізувала біографію та професійну діяльність Петра Васильовича і виділила кілька штрихів із життєпису педагога.

Отож…

1.Петро Власюк пішов стопами свого батька, який також був вчителем фізкультури.

2. Петро Власюк у професії 35 років.

3. Відмінник освіти України.

Петро Власюк -відмінник освіти України (значок підтвердження)Петро Власюк -відмінник освіти України (значок підтвердження) Калинівка Сіty

4. Вчитель – методист.

5. Голова районного методичного об’єднання вчителів фізичної культури.

6.Впродовж останніх 20 років член журі обласного конкурсу "Вчитель року" в номінаціях "Фізична культура" і "Захист Вітчизни".

Книгу про оборону Луганського аеропорту Петру Власюку подарував його учень — учасник тих подійКнигу про оборону Луганського аеропорту Петру Власюку подарував його учень — учасник тих подій Кaлинівка Сіty

7.Учні школи, де працює Петро Власюк, неодмінно виграють районну спартакіаду допризовної молоді. Так було і Лісовій Лисіївці, так є у Корделівці.

Колишні учні не забувають свого вчителяКолишні учні не забувають свого вчителя Калинівка Сіty

8.Троє його вихованців, учнів Корделівської загальноосвітньої школи, були чемпіонами України з військово-спортивного багатоборства.

9.Тринадцять його учнів стали кандидатами у майстри спорту з військово-спортивного багатоборства.

Кaлинівка Сіty

10.Команди Корделівської загальноосвітньої школи у різний час здобули п’ятнадцять перемог в обласних змаганнях: 8 – з допризовної підготовки, три у грі «Зірниця», одну – у грі «Сокіл» («Джура»), одну – з баскетболу 3х3.

Команди Корделівської загальноосвітньої школи як правило перемагають у змаганнях з ігрових видів спорту

11.Нагороджений Грамотою Міністерства освіти та науки України.

Фізична культура — це не тільки уроки, а й ремонт спортзалуФізична культура — це не тільки уроки, а й ремонт спортзалу Калинівка Сіty

12.Вісімнадцять його вихованців стали вчителями фізичної культури.

Вадим Брик та Олександр Ковальчук — учні Петра Власюка, також вчителі фізкультуриВадим Брик та Олександр Ковальчук — учні Петра Власюка, також вчителі фізкультури Калинівка СіtyДжерело статті: “https://kalynivka.city/read/people/41132/vlasyuk-6-0-yuvilej-u-najvidomishogo-vchitelya-fizkulturi-rajonu-shtrihi-do-portretu-”

Другие материалы в этой категории: Упражнения–планки: как сделать красивое тело »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.