Суббота, 21 сентября 2019 06:11

Шустер буде судитися з Коломойським

Шустер буде судитися з Коломойським

Журналіст Савік Шустер подасть позов до суду про захист власної честі та гідності на бізнесмена Ігоря Коломойського.

Об этом сообщает http://mediaexpertsearch.com

Про це заявив під час суперечки в прямому ефірі ‘Свободи слова’. Відповідне відео опубліковане на офіційному Youtube-каналі програми.

Нагадав, що 2015 року його програму було знято з ефіру телеканалу ‘1+1’ за кілька хвилин до початку. Своєю чергою, Коломойський розповів, чому з ‘1+1’ зняли ‘Шустер Live’. Коломойський звинувачує його у тому, що журналіст взяв гроші за появу у програмі певних гостей, чим порушив умови договору.

’Я прийняв рішення подати до суду на Коломойського про захист честі і гідності, і, врешті-решт моєї професійної придатності’, — сказав Шустер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шустер підписав контракт із Ахметовим

Окремо він також продемонстрував відео інтерв’ю екс-нардепа Олега Ляшка, який запевняв, що програму з ефіру було знято через нього, оскільки Шустер запросив його. А Коломойський начебто дзвонив йому і просив не приїжджати до студії.

Під кінець ефіру зателефонував сам Коломойський, який заявив, що готовий судитися із Шустером та оголосив претензії щодо понад $2 млн, які були виплачені журналісту за 10 програм наперед на телеканалі ‘1+1’ і які не були проведені.

У програмі було продемонстровано лист, у якому телеканал ‘1+1’ звинувачував Шустера в порушенні умов договору та пропонував врегулювати це питання у досудовому порядку шляхом виплати.

Автор: t.me/sonyakoshkina
Шустер взяв понад млн за програми, які так і не вийшли в ефір
Шустер взяв понад млн за програми, які так і не вийшли в ефір

Телеканал 1+1 зняв ток-шоу ‘Шустер live’ 18 вересня 2015-го року. Вирішив не показувати, щоб знизити градус політичної напруги. Випуск, гостями якого стали Геннадій Москаль, Олег Ляшко, Семен Семенченко, транслювали на YouTube-каналі ‘Савік Шустер студії’ та на супутниковому каналі Савіка Шустера 3s.tv. В прес-службі каналу ‘1+1’ таке рішення пояснили ситуацією, яка виникла тоді в країні в останні кілька днів — ‘суспільство було вкрай напружене і політизоване, і канал не готовий накаляти його ще більше’.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/6005182/shuster-bude-suditisya-z-kolomoysjkim/”

Другие материалы в этой категории: Упражнения–планки: как сделать красивое тело »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.