Понедельник, 18 ноября 2019 19:27

Зустріч Зеленського та Путіна: що вона принесе Україні

У Кремлі підтвердили, що зустріч у “нормандському форматі” відбудеться 9 грудня в Парижі, основне питання в тому, що принесе Україні особиста зустріч президента Володимира Зеленського із главою держави-агресора Володимиром Путіним.

Об этом сообщает http://cardex.city

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Апостроф.Loading...

Напередодні “нормандської зустрічі” міністр закордонних справ Вадим Пристайко розповів про два можливі сценарії переговорів: обережний та ідеальний. Обережний полягає у створенні підгруп щодо політичної, економічної та гуманітарної безпеки, які працюватимуть в рамках “Мінського процесу”.

“Якщо всі чотири лідера прийдуть до того, що треба закінчувати з війною і для цього є три-чотири кроки, які треба зробити – то це буде ідеальний сценарій. Але поки що наші очікування засновані на мінімально можливому варіанті”, – пояснив дипломат, додавши, що очікування, що європейські лідери об’єднаються на саміті проти Росії безпідставні.

Разом з тим, російська сторона намагається максимально знизити рівень діалогу з “нормандського формату” до прямих переговорів між Україною та підконтрольними РФ бойовиками.

“У нас є тека з варіантом “номер два”, на той випадок, якщо варіант “номер один” не спрацює. У ній написано, якщо мінський процес не реалізується, то треба мати альтернативні варіанти дій. Я вже багато разів говорив, що це може бути операція з підтримання миру”, – наголосив Пристайко.

За його словами, лідери держав давно вже обговорюють можливість змін, які передбачають можливість місії з підтримання миру.

Пристайко додав, що на випадок провалу миротворчої операції, дипломатична система має ще кілька варіантів дій, з якими вже ознайомлений президент. У чому вони полягають дипломат не розкрив.

До слова, відомий політичний психолог, кандидат психологічних наук Світлана Чуніхіна висловила думку, що незважаючи на те, що зустріч президентів України і Росії неминуча, для Путіна Зеленський не зовсім та людина, з якою він готовий вибудовувати рівноправний діалог.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/11/18/zustrich-zelenskogo-ta-putina-shho-vona-prynese-ukrayini/”

Другие материалы в этой категории: Упражнения–планки: как сделать красивое тело »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.