Пятница, 29 ноября 2019 07:02

«Безпрецедентно»: посольство України обурене перейменуванням вулиці у Перемишлі

<p>Українські дипломати назвали поспішним і необачним рішення міської ради Перемишля про перейменування вулиці</p> — «Безпрецедентно»: посольство України обурене перейменуванням вулиці у Перемишлі

Українські дипломати назвали поспішним і необачним рішення міської ради Перемишля про перейменування вулиці

Об этом сообщает http://cardex.cityЧлени міської ради Перемишля 28 листопада перейменували вулицю греко-католицького єпископа Йосафата Коциловського


Посольство України в Польщі обурене через скасування міською владою Перемишля рішення про присвоєння одній з вулиць ім’я єпископа Української греко-католицької церкви Йосафата Коциловського, репресованого в радянські часи.


Про це йдеться у повідомленні посольства України у Польщі у Facebook.


Дипломати назвали поспішним і необачним рішення міської ради Перемишля про перейменування вулиці.


«Маніпулювання авторів резолюції аргументами, вирваними з контексту, небажання почути польських громадян української національності — рівноправних жителів Перемишля, цього разу, на жаль, перемогли. Зазіхання на добре ім’я блаженного, а відтак на рішення католицької церкви та св. Івана Павла ІІ, який у 2001 році проголосив єпископа Йосафата блаженним, є безпрецедентним явищем у Польщі і не може бути виправдане!», — йдеться у повідомленні.


Члени міської ради Перемишля 28 листопада перейменували вулицю греко-католицького єпископа Йосафата Коциловського.


Ця вулиця існує з 2013 року і налічує всього кілька десятків метрів перед греко-католицьким собором. Метою розміщення цієї вулиці на карті міста була символічна данина українській греко-католицькій громаді Перемишля, у якій Коциловський був єпископом.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/bezprecedentno-posolstvo-ukrajini-oburene-pereymenuvannyam-vulici-u-peremishli-643206.html”

Другие материалы в этой категории: Упражнения–планки: как сделать красивое тело »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.