Среда, 11 декабря 2019 15:20

Рука Кремля: Епіфаній зробив тривожну заяву про Філарета

Глава Православної Церкви України митрополит Епіфаній, який раніше запропонував перенести дату святкування Різдва з 7 січня на 25 грудня, заявив, що за спиною почесного патріарха ПЦУ Філарета стоять проросійські сили, чого сам він може не усвідомлювати.

Об этом сообщает http://a-boom.net

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, таку думку митрополит висловив у інтерв’ю Українській правді.Loading...

“На жаль, за спиною почесного патріарха Філарета, я думаю, що він цього не усвідомлює, грають деякі проросійські сили. Були дослідження, можливо, ви бачили, де явно і відкрито люди Медведчука проводили проплачені мітинги проти мене”, – пояснив свою думку глава ПЦУ.

Епіфаній наголосив, що Філарет, можливо не розуміє впливу Кремля. Він нагадав, що проти ПЦУ проводились проплачені проросійськими силами мітинги.

“Один із них на Софійській площі – зібрали один і той самий мітинг спочатку на підтримку “112 каналу”, здається, а потім “на захист” Героя України патріарха Філарета. Тут реально видно, що є зовнішнє втручання у ці справи”, – додав ієрарх.

Однак за його словами, почесний патріарх Філарет продовжує залишатися в складі Православної церкви України, його місце на Синоді збережене очікує на його повернення. Проте Філарет самоізолювався.

Нагадаємо, нещодавно глава Православної Церкви України митрополит Епіфаній на Майдані Незалежності в Києві роздавав їжу бідним та благословляв страви в період різдвяного посту.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/12/11/ruka-kremlya-epifanij-zrobyv-tryvozhnu-zayavu-pro-filareta/”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.