Вторник, 21 января 2020 12:06

Microsoft інвестує мільярд доларів у позбавлення від вуглецевого сліду


Компанія Microsoft вирішила позбутися вуглецевого сліду, який вона залишила за час роботи. Як повідомляє The Verge, до 2050 року компанія хоче вилучити з атмосфери стільки вуглецю, скільки вона викинула за своє існування.

До 2030 року Microsoft прагне стати "вуглець-негативною", тобто поглинати більше діоксиду вуглецю, ніж викидає. Технологія, за допомогою якої це можна зробити, дорога і все ще малодоступна. Тому компанія має намір вкласти мільярд доларів протягом чотирьох найближчих років у розробку методик, що дозволяє їй досягти своєї мети.

З 2012 року Microsoft стала "вуглець-нейтральною", тобто, вона купує альтернативні джерела енергії, знижує викиди і компенсує їх. Вона також стягує плату зі своїх підрозділів за викиди парникових газів, стимулюючи їх зменшити їхню кількість.

Ще однією метою компанії є до 2025 року повністю перейти на відновлювані джерела енергії.

Підписуйтесь на наш "Telegram"-овий канал з новинами технологій та культури.

Раніше колаборація Deep Carbon Observatory, яка об’єднала 504 вчених з 40 країн світу, заявила про те, що сукупні викиди вуглекислого газу усіма вулканами планети нікчемні в порівнянні з антропогенними.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/microsoft-investuye-milyard-dolariv-u-pozbavlennya-vid-vuglecevogo-slidu-335965_.html”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.