Понедельник, 27 января 2020 15:01

Українців просять не розводити паніку з приводу зафіксованого факту коронавірусу


У ЗМІ з’явилася інформація про те, що в Україні зафіксували один випадок захворювання коронавірусом. Медики спростували китайське походження виявленого коронавирусу в Києві.

«Прохання не розводити паніку з приводу виділеного коронавірусу. ВИДІЛЕНИЙ нами коронавірус (HKU1) циркулює на території України десятиріччями та як правило, викликає захворювання верхніх дихальних шляхів легкого або середнього ступеню тяжкості. Коронавірус китайського походження не виділявся!», — йдеться на сторінці Державної установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» у "Фейсбуці".

Спалах нового виду коронавірусу (2019 nCoV) був зафіксований в китайському місті Ухань в кінці грудня. Уже відомо про випадки захворювання в інших країнах, в тому числі в Австралії, Канаді, США, Франції, Південної Кореї і Японії.

Зазначимо, що кількість загиблих у результаті спалаху коронавірусу в Китаї в понеділок, 27 січня, зросла до 81. Загальна кількість підтверджених випадків захворювання у Китаї виросла приблизно до 2744.


Джерело статті: “http://newformat.info/medicinehealth/ukrainciv-prosyat-ne-rozvoditi-paniku-z-privodu-zafiksovanogo-faktu-koronavirusu/”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.