Четверг, 27 февраля 2020 05:39

Субсидії в Україні: названо три чинники, що впливають на розмір виплат

Субсидії для деяких родин – єдина можливість вчасно сплачувати комунальні платежі, їх розмір залежить від тарифу на надання послуги, умов проживання та доходів.

Об этом сообщает Роспрес

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА, про розрахунок розміру субсидії розповів заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко під час ефіру на одному з телеканалів.

Loading...

«Рахунок за житлово-комунальні послуги – річ індивідуальна. Ми можемо говорити про середні показники, але не треба забувати про те, що рахунок складається з двох величин, а саме: з тарифу за послугу і кількості спожитої послуги», – пояснив він.

На розмір субсидії впливають такі чинники:

умови проживання людини (параметри тих послуг, які людина використовує);
ціна і тариф, яка встановлена ​​відповідним органом для конкретного виду послуги;
доходи членів домогосподарства.

За словами Музиченка, індивідуальний підхід полягає в тому, що кожна українська родина має свій певний відсоток платежу, який є індивідуальним і оплачується згідно доходів.

Чиновник додав, що кожен українець може вибрати, яким чином хоче отримувати виплату: за безготівковим розрахунком або готівкою. На даний час, переважна більшість (95%) отримувачів субсидій обирають готівку.

Нагадаємо, в Україні пройде верифікація субсидій – перевірка інформації, яка вже міститься в ряді реєстрів і баз даних може відбуватися і без відома громадян. На кожного українця зберуть досьє, і, якщо він звернеться за субсидією, первинний відсів може бути зроблений і без його участі.

Нагадаємо, у листопаді минулого року субсидії в Україні отримувало близько 3 млн домогосподарств, а середній розмір виплат склав майже 1,2 тис₴ Зараз 95% субсидіантів в Україні отримують виплати у готівковій формі.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/26/subsydiyi-v-ukrayini-nazvano-try-chynnyky-shho-vplyvayut-na-rozmir-vyplat/”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.