Пятница, 03 июля 2020 08:00

Співробітників ООН відсторонили від роботи через відео, де вони займаються сексом

Двох співробітників ООН в Ізраїлі тимчасово відсторонили від роботи через відео в інтернеті, на якому ті займаються сексом в автомобілі організації.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це повідомляє BBC.

Тиждень тому у соцмережі опублікували 18-секундне відео з представниками організації, яке набрало популярності. Після цього в ООН розпочали розслідування.

Представник генсекретаря ООН Стефан Дюжаррік заявив, що співробітників усунули від роботи, вважаючи це за доцільне, «з огляду на серйозність звинувачень в недотриманні стандартів поведінки, очікуваних від міжнародних цивільних службовців».

Національність співробітників не вказують. Якщо їх визнають винних у порушення правил поведінки, то їх можуть усунути від участі у миротворчих операціях ООН. Їх країна несе відповідальність за прийняття подальших дисциплінарних чи юридичних заходів.

  • Депутат вийшов на онлайн-звʼязок з Європарламентом без штанів. Але не забув одягнути сорочку, щоб «виглядати респектабельно».


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/hell/46556-cpivrobitnikiv-oon-vidstoronili-vid-roboti-cherez-viralne-video-de-voni-zaymayutsya-seksom-v-avto-organizaciji”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.