Пятница, 27 ноября 2020 18:50

Україна долучилася до санкцій ЄС проти ІДІЛ та "Аль-Каїди"

Україна долучилася до рішення ЄС

Україна долучилася до санкцій Євросоюзу проти терористичних організацій ІДІЛ та "Аль-Каїда", а також проти осіб та організацій, пов’язаних із ними. Про це 26 листопада повідомила пресслужба Європейської ради.

Об этом сообщает Незыгарь

Рішення про продовження санкцій до 31 жовтня 2021 року ухвалили 19 жовтня. Окрім України, до них долучилися Північна Македонія, Чорногорія, Сербія та Албанія, Боснія і Герцеговина, Ісландія, Ліхтенштейн, Молдова, Вірменія та Грузія.

"Вони забезпечать відповідність своєї національної політики цим рішенням Ради. Європейський союз бере до відома це зобов’язання і вітає його", – ідеться в повідомленні.

Терористичну організацію "Ісламська держава" було засновано 2006 року. Згодом угруповання захопило частину території Сирії, Іраку та Лівії. Бойовики ІДІЛ брали участь у бойових діях в Афганістані, Пакистані, Єгипті, Ємені, Нігерії та ведуть терористичну діяльність в інших країнах.

"Аль-Каїда" має великі осередки в Пакистані, Афганістані, Ємені, Саудівській Аравії, Іраку, Сирії, Єгипті, Судані, Кенії, Танзанії, Нігері, Малі, Індонезії та на Філіппінах.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/ukrajina-prijednalasja-do-sanktsij-jes-proti-igil-i-al-kajidi-1529312.html”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.