Пятница, 25 октября 2019 12:22

Шевченко уйдет, а губернатором Черкасс станет Лебедцов?

Нардеп Артем Культенко и вице-губернатор Черкасской области Борис Лебедцов готовятся совершить региональный переворот. Поняв, что общественность крайне негативно восприняла назначение тушки-регионала-рейдера Лебедцова на вторую по значимости административную должность в области, Культенко и его протеже начали действовать нахрапом.

Парочка властных аыеристов решила сделать так, чтоб действующий губернатор Игорь Шевченко срочно сложил полномочия главы области, а его место занял бы тотчас мошенник Борис Лебедцов.

Голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко підтверджує інформацію про те, що написав заяву на звільнення. Проте запевняє, що зробив це ще під час призначення на високу посаду.

Про це він заявив, реагуючи на публікації у ЗМІ щодо його звільнення.

Заяви писали всі у команді президента від початку, бо ми не тримаємось за владу. І ви про це неодноразово чули. Тому не тим, хто розпускає чутки, вирішувати, скільки мені працювати. Це вирішить президент України Володимир Зеленський, – заявив Шевченко.

Нагадаємо, раніше сайт “Дзвін” із посиланням на власні джерела проінформував про те, що Шевченко нібито написав заяву на звільнення. За даними ЗМІ, виконувати обов’язки голови після звільнення Шевченка буде перший заступник голови ОДА Борис Лебедцов.

2013: Партія Регіонів приютила професійних "тушканів"

До лав Партії Регіонів додалося ще 5 депутатів міської ради. На останній, ХХІ конференції Черкаської обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, що 1 серпня відбулась у Черкасах, партійні квитки отримали Анатолій Коверський, Руслан Донець, Валерій Вишиваний, Юрій Бондар та Борис Лєбєдцов. Про це інформує прес-служба депутата Черкаської міської ради, керівника фракції партії регіонів Ігора Мельникова.

Ігор Мельников висловив неабияке задоволення з приводу такої події та навіть назвав «професійних тушканів» однодумцями.

- У результаті, наших однодумців у міській раді збільшилось на 30%. І це важливо - що до нас приходять наші колеги, які переконалися у потужності нашої політичної сили, її цілеспрямованості та дієвості у вирішенні проблем громади, направленості на зростання добробуту нашого міста і його мешканців. Це ще раз засвідчує правильність нашого курсу. І ми завжди виступаємо за конструктивну співпрацю, ми відкриті і готові до діалогу із представниками різних політичних сил. Головний критерій - це така ж спрямованість на ефективне вирішення питань, які ставить перед нами громада, покращення її життя, стабільність у зростанні її добробуту, які є головними завданнями діяльності нашої фракції, - порадів Ігор Мельников.

До його слів про відкритість варто додати, що партія влади наскільки відкрита, що на партійному сайті навіть немає інформації про проведення обласної конференції. Сам же партійний захід пройшов у напівзакритому режимі з доступом лише «правильних» журналістів.

І не можемо лишити без уваги названих «однодумців» які вчергове «прозріли» та «тушконулися». Громада ж має знати своїх героїв. Важко «тушкуватися» вперше – далі звикаєш, мабуть саме за цим принципом живуть і процвітають вищевказані депутати.

Почнемо по порядку.

Анатолій Миколайович Коверський.

Колишній правоохоронець, до Черкаської міської ради потрапив від "Фронту змін" по мажоритарному округу, безпартійний. З 2009 року директор «ПП Інститут Черкасиземпроект». «Тушконувся» і перебіг у фракцію "Вільних демократів". В результаті розгрому команди Одарича – чергове тушкування та отримання квитка Партії регіоні.

Руслан Григорович Донець

Директор КП «Земля». Став депутатом за списком партії «Фронт Змін» нещодавно замість Андрія Ковальчука, який склав депутатські повноваження за власним бажанням. Це перший досвід «тушкування» - мабуть не останній.

Вишиваний Валерій Миколайович

Старожил черкаської політики. Де він лише не побував. І в Батьківщині і Фронті Змін тепер от настав час Партії Регіонів. Депутатом став на мажоритарному округу, був у фракції «Фронту Змін», потім перебіг у фракцію «Вільних демократів». З розгоном команди Одарича – увійшов у нову більшість у міській раді.

Буквально вчора Валерій Вишиваний призначений на посаду директора департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Що є свідченням остаточного входження у владу. Отримання партійного квитка регіоналів це підтверджує.

Бондар Юрій Володимирович.

Обраний за партійним списком партії "Фронт змін", де йшов другим номером, проте перейшов у фракцію "Вільних демократів". Колишній слідчий з особливо важливих питань, а нині директор ТОВ "ДІА-БУДЮНАЙТЕД". З падінням Одарича нове пристанище знайшов в Партії Регіонів.

Лебедцов Борис Борисович

Молодий комерційний директор ТОВ "Торгоснова". Обраний від "Фронту змін" за партійним списком. За традицією «фронтзмінівців» тушконувся і попрацював у фракції «Вільних демократів». А коли демократія закінчилася став регіоналом.

От нібито і все, закінчилися поневіряння черкаських «фронзмінівців» і вони стали однодумцями та званими гостями в Партії Регіонів. Вітаємо зі вступом в партію влади професійних політичних «тушканчиків». Будемо слідкувати за Вами та чекатимемо чергового тушкування, вже мабуть із зміною влади.

Губернатор "подвійного призначення"

- В 200 метрах от врага ... В эти выходные посетили воинскую часть, где защищают границы наши ребята…

Столь щемяще мужественный пост разместил вчера на ФБ Игорь Шевченко. На выходных губернатор Черкасской области впервые посетил передовую, аналізує Провінція.

Пишет, что передал бойцам собранные материалы для ремонта техники и восстановления средств связи. Вручил знаки отличия «Холодный Яр». Удивился тому, насколько девушки на передовой отличаются от девушек в тылу. Встретился с руководством ООС (что, впрочем, вызывает некоторые сомнения; вряд ли командующий Операцией объединенных сил генерал-лейтенант Владимир Кравченко проводит экскурсии для каждого губернатора, приезжающего на фронт).

И все бы ничего. Навестил воинов – молодец! Если бы не одно большое НО.

Каждый человек – это совокупность действий, совершаемых в течение его жизни, и следов, которые эти действия оставляют на земле.

Оставим в стороне тот факт, что с начала боевых действий на Донбассе весной 2014 года Игорь Юрьевич вполне себе комфортно проживал в Италии, сочувствуя борьбе своего народа с «братской гибридной армией» в целом.

Мы уже писали о том, что летом 2017 года будущий губернатор Черкасской области приобрел недвижимость в России. Объяснения, данные им по этому вопросу уже после вступления в должность, для кого-то могли звучать удовлетворительно, для кого-то – не слишком.

Но даже самые благозвучные оправдания лишь незначительно оттеняют факт того, что летом 2017-го, спустя 4 года после начала гибридной войны гражданин Украины Игорь Шевченко покупал в России квартиру и землю. Будучи в здравом уме и доброй памяти, Шевченко не мог не понимать, что - в том числе и на заплаченные им деньги - в так называемые ДНР и ЛНР поступает вооружение, из которого стреляют по тем, кого на выходных он навестил на фронте.

Да, действительно, летом 2017 года бизнесмен Шевченко не мог знать о грядущем назначении в 2019 году. Однако сегодня украинский чиновник высокого ранга обязан понимать: прежде чем ехать на передовую и обниматься с военнослужащими ВСУ, необходимо любым способом дезавуировать пятно на репутации, обозначившееся летом 2017-го.

Иначе на передовой любой нормальный воин будет относиться к тебе, как к «товару двойного назначения». Который поутру в ипостаси интересуется – хорошо ли украинским бойцам не передовой, не мерзнут ли? А стемнеет – по-бизнесовому решает вопросы по обслуживанию недвижимости и земли в России.

Хотя в Зе-Украине, похоже, на подобную гибкость смотрят сквозь пальцы…Впрочем, интересно, как Шевченко, в ходе очередного визита в Россию, будет объяснять эфэсбешникам свои сердечные фото с "карателями"...

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.