Вторник, 12 ноября 2019 19:08

Секрет здоров’я баби Ганни. 105-річна українка каже, що ніколи не лежала в лікарні - Здоров’я

Ганні Микитин із села Красне, що на Рожнятівщині, виповнилося 105 років. Жінка є найстаршою жителькою Прикарпаття, але й досі сама куховарить, пере та рубає дерев’яні скіпки для печі.

Об этом сообщает http://mukachevo-today.com


Жінка ніколи не лікувалася у медустановах та й тепер майже не хворіє. У чому її таємниця здоров’я та довголіття?


“У неймовірній доброті, внутрішньому спокої та великій вірі в Бога, — каже 72-річна невістка Ольга. — Усе, що б не трапилося в її житті (а це війна, голод, важка праця у колгоспі, втрата рідних), мама сприймала спокійно, з молитвою. І за все дякувала Богу. Вона завжди каже: коли сама нічого не має змоги змінити, то може молитися. І Бог дасть сили все пережити”.


За словами Ольги Микитин, Ганна народилася у багатодітній родині. Її батько не повернувся з Першої світової війни. Мати зосталася молодою вдовою з чотирма дітьми. Жінка вдруге вийшла заміж, народила ще троє дітей. Ганна ніде не вчилася і досі читати та писати майже не вміє. Хоча може порахувати мішки з урожаєм, розділити на щодень місячну пенсію.


/storage/2019/11/12/image/md_dKKD_hanna-mykytyn.jpeg

Таємниця довголіття 105-річної Ганни Микитин — у внутрішньому спокої, кажуть рідні.У юності вийшла заміж за односельця Михайла, мали одного сина. Тепер у довгожительки є невістка, онук та правнучка.


Ще у 95 років жінка утримувала корову, свиней, курей, жила у невеличкій хатині самотою. У 100 років на прохання рідних перейшла жити до невістки. Із дитинства пані Ганна звикла багато і важко працювати. Досі щодня готує їсти, пере, рубає дерев’яні скіпки для розпалювання печі. За фізичні й духовні сили бабцю у селі називають семижильною.


“А ще наша мамця дуже любить куховарити, її вареники з солоним сиром просто тануть у роті”, — продовжує невістка.


читайте також: Ветерана АТО Ігоря Мазура звільнили: як це було і що далі?


Щодня бабуся Ганна прокидається о 07.30, годину молиться. Весь день порається по господарству, ввечері дивиться телевізор. Просить невістку або онука читати їй газети.


Лягає спати о 19.30, перед сном знову годину молиться. Невістка додає, що її свекруха ніколи не була в лікарні, сина удома народила, а протягом життя майже не хворіла.


Читайте також про 92-річного чоловіка, який став чемпіоном з метання диска та ядра.


Джерело статті: “https://expres.online/health/sekret-zdorovya-babi-ganni-105-richna-ukrainka-kazhe-shcho-nikoli-ne-lezhala-v-likarni”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.