Суббота, 07 декабря 2019 04:37

Напередодні Нормандської зустрічі. Пропутінський експерт пояснив, що буде найскладнішим для Зеленського

Зеленському потрібно повертати людей, «які живуть на тій території на Донбасі, яку називають окупованою, сепаратистською», з гарантіями і амністією, — Рар — Напередодні Нормандської зустрічі. Пропутінський експерт пояснив, що буде найскладнішим для Зеленського
Зеленському потрібно повертати людей, «які живуть на тій території на Донбасі, яку називають окупованою, сепаратистською», з гарантіями і амністією, — Рар


Радник «Газпрому» з європейських питань прокоментував ситуацію напередодні зустрічі у Парижі

Об этом сообщает http://falshivok.net


Німецький політолог, науковий директор Німецько-російського форуму і радник «Газпрому» з питань європейських питань Александр Рар вважає, що президенту Володимиру Зеленському найважче буде «розмовляти з сепаратистами» з окупованих територій Донбасу.


Таку думку політолог висловив в в інтерв’ю «Главкому».


Пропутінський експерт говорить, що зараз «всі розмови ідуть про автономію» на окупованих територіях.


«Питання тільки про те, як це буде виглядати, які політичні сили братимуть участь у виборах в цій автономії. Найскладніше для Зеленського – погодитися не на вибори, які рано чи пізно там доведеться проводити, а те, що доведеться розмовляти із сепаратистами. Звичайно, українська сторона не хоче цього робити», — зауважує Рар.


Водночас, політолог зазначає, що обрані в окупованих регіонах політики «будуть розмовляти з Києвом про те, як жити далі».


«З моєї точки зору, це просування вперед. З точки зору багатьох у вас в Україні, це навпаки зрада. Мені здається, Зеленський правий в тому, що користується людським фактором. В одному з останніх інтерв’ю він так і казав: найголовніше – це люди», — говорить директор Німецько-російського форуму.


Пропутінський експерт впевнений, що Зеленському потрібно повертати людей, «які живуть на тій території на Донбасі, яку називають окупованою, сепаратистською», з гарантіями і амністією, «тому що над тими людьми може бути розправа».


«Зеленський про це не говорить, але це розуміє. Каже, що потрібно завоювати цих людей назад в Україну, вони повинні почуватися українцями. Для цього потрібно пройти якийсь шлях. Але як вирішуватиме Зеленський це питання проти сил, які цього не хочуть, велике запитання. І як саме Росія це позитивно підтримуватиме – також питання», — зауважив політолог.


Як відомо, Нормандська зустріч відбудеться 9 грудня.


Читати більше:

  • Александр Рар: Ситуація змінюється. Франція і Німеччина кажуть: ми захищаємо Україну, але…
  • «Нормандська зустріч». Хто тут союзник, а хто – ворог?


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/society/naperedodni-normandskoji-zustrichi-proputinskiy-ekspert-poyasniv-shcho-bude-nayskladnishim-dlya-zelenskogo-644978.html”

Другие материалы в этой категории: Губернатор, который кричал об угрозах »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.