Суббота, 21 сентября 2019 05:21

Українські школярки презентували в Америці власний мобільний додаток

Учениці запорізьких ліцеїв та гімназій стали учасницями міжнародної зустрічі Technovation World Pitch. Тут школярки представили мобільний додаток, який розробили та створили самостійно.

Об этом сообщает http://forumpolitika.org


Як повідомили у прес-службі Запорізької ОГА, на зустріч, присвячену IT-технологіям, яка пройшла у Сан-Франциско, поїхали 4 учениці запорізьких гімназій та ліцеїв. Варвара і Прасков’я Овчаренко, Єлизавета Еренбур та Ольга Табунщик раніше стали переможницями ІТ-проєкту «Technovation Challenge Ukraine». Завдяки цьому команда PrOVE IT отримала змогу виступити перед спільнотою зі всього світу, та продемонструвати власну розробку.На зустрічі дівчата продемонстрували мобільний додаток «Meal for Will» – програму, яка має на меті поєднання ресторанів та супермаркетів з волонтерськими організаціями, які опікуються безпритульними, аби допомагати в боротьбі з бідністю і не викидати харчі.


Загалом захід створений для реалізації потенціалу дівчат віком від 10 до 18 років, які хочуть реалізовувати корисні IT-проекти та завдяки ним змінювати світ на краще. Запорізькі школярки ж скористалися нагодою потрапити на зустріч Technovation World Pitch з повна. Тут вони і отримали новий корисний досвід та знання і знайомства, а також – розповіли світу більше про нашу країну та її розвиток.


Нагадаємо, Віцепрем’єр розповів про перспективи 5G в Україні.Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/09/21/ukrainski_shkolyarky_prezentuvaly_v_amerytsi_vlasnyy_mobilnyy_dodatok_1651255”

Другие материалы в этой категории: Губернатор, который кричал об угрозах »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.