Вторник, 21 января 2020 12:19

Новосад анонсувала безкоштовні додаткові уроки для школярів з поганою успішністю

Міністерка освіти і науки України Ганна Новосад повідомила, що українські школярі, у яких успішність нижча за середню, зможуть поліпшити знання на додаткових уроках.

Об этом сообщает http://otgoloski.net

За її словами, фінансуватиме такі додаткові уроки держава. При цьому Новосад додала, що наразі законодавчо не передбачено, як уникнути випадків, коли гроші все ж вимагатимуть.

«Закон, який минулого тижня був прийнятий парламентом надає таку можливість. Це те, що ми дописали за результатами PISA, що дозволяє мати індивідуальні заняття, якщо є певна потреба покращити знання з того чи іншого предмету. Тобто, фактично ми даємо право на таке собі “узаконене репетиторство” в публічних школах, яке буде оплачуватися за рахунок державних коштів», – сказала Ганна Новосад в інтерв’ю агенції «Інтерфакс-Україна».

При цьому формат таких додаткових занять ще не визначений.

«Безперечно, насамперед йдеться про ресурси, і нам потрібно це буде якимось чином обмежити і встановити певний допуск до такої можливості. Цим мають користуватися ті, хто має успішність нижче середнього [рівня] з того чи іншого предмету. Наша мета дати всім можливість мати знання на рівні, який має забезпечуватися державою», – наголосила Новосад.

Міністерка освіти додала, що, оскільки є ризик недобросовісного використання цієї новації, то все повинно базуватися на довірі до вчителів.

«…Має бути розуміння, якщо у вчителя весь клас різко стає гірше вчитися, після уроків, які передбачені планом, і всі йдуть на позакласні уроки, то це буде певним дзвіночком для директора, що щось йде не так», – наголосила Ганна Новосад.Джерело статті: “https://zaxid.net/novosad_anonsuvala_bezkoshtovni_dodatkovi_uroki_dlya_shkolyariv_z_poganoyu_uspishnistyu_n1496337”

Другие материалы в этой категории: СБУ взялось за интернет-издание «Watcher» »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.