Вторник, 18 февраля 2020 01:42

Пристайко назвав "демократичним шляхом" можливі перемоги нинішніх "Л-ДНРівців" на місцевих виборах

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Об этом сообщает Руспрес

"Ми хотіли б уникнути легалізації будь-кого, хто знаходиться по той бік лінії зіткнення. Саме тому була запропонована модель демократична. Україна, як демократична держава, обрала для себе цю модель. Це проведення місцевих виборів, які там довгий час не проводилися, для того, щоб обрати мінімальну владу на місцях, районах", – заявив Пристайко в понеділок в ефірі програми" Свобода слова "на телеканалі ICTV.

Він не виключив, що частина керівників органів місцевого самоврядування в ОРДЛО після деокупаціі і за результатами виборів залишиться на посадах.

"Ми хочемо легалізувати людей на локальному рівні, і люди, які їх виберуть, повинні знати, що вони несуть тепер відповідальність, що в їхньому районі буде новий голова. Я не здивуюся, якщо частина цих людей буде тими ж самими, які зараз де-факто керують, ми це розуміємо, ми не наївні, але це шлях демократичної держави, який ми обрали", – додав глава МЗС.

Пристайко підкреслив неможливість призначення глав органів місцевого самоврядування з Києва і вказав на необхідність їх обрання громадянами України.

Нагадаймо, Пристайко заявив, що звернеться до Генеральної асамблеї ООН з метою нагадати про те, що Україні необхідна миротворча місія на окупованих територіях Донецької та Луганської області.Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/politics/pristayko-nazvav-demokratichnim-shlyakhom-mozhlivi-peremogi-ninishnikh-l-dnrivtsiv-na-mistsevikh-viborakh-202002171115522”

Другие материалы в этой категории: СБУ взялось за интернет-издание «Watcher» »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.