Воскресенье, 26 мая 2019 18:34

Володимир Зеленський прокоментував скандал з протестом проти нього у Рівному

Президент України Володимир Зеленський закликав МВС не приймати заходи проти політичних протестуючих, якщо люди не порушують правопорядок. Про це глава держави повідомив у Facebook.

«З’ясував ситуацію щодо нібито затримання хлопця та дівчини, які влаштували проти мене протест у Рівному. Ніякого затримання не було, але правоохоронці могли діяти м’якше. В поліції проведуть службову перевірку. Закликаю МВС не вживати заходів проти політичних протестувальників, якщо люди не порушують правопорядок. Критики не боюся», — зазначив Зеленський.

Нагадаймо, що 25 травня у Рівному двох людей, що вийшли на майдан Незалежності з плакатами про президента Володимира Зеленського, забрали в поліцію за несанкціонований мітинг.

Хлопець і дівчина принесли з собою плакати «Імпічмент президенту» і «Не кумівство, а по-братськи», маючи на увазі перші кадрові призначення Зеленського.

Юристи наголошують, що причини зупиняти акцію в Рівному не було, адже не було заборони суду на проведення акції, а те, що учасники не повідомили про акцію місцеву владу заздалегідь, не робить її незаконною.

Стаття 39 Конституції України дозволяє проводити мирні мітинги за завчасного сповіщення органів виконавчої влади або місцевого самоврядування (якщо на це немає заборони суду). Отже, організатори зібрань мають сповістити про захід заздалегідь, але відсутність сповіщення не робить акцією незаконною.Джерело статті: “https://zaxid.net/volodimir_zelenskiy_prokomentuvav_skandal_z_protestom_proti_nogo_u_rivnomu_n1482245”

Другие материалы в этой категории: СБУ взялось за интернет-издание «Watcher» »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.