Суббота, 24 августа 2019 21:25

Пілоти British Airways три дні страйкуватимуть у вересні

<p>У British Airways зазначають, що кожні 90 секунд злітає їх літак</p> — Пілоти British Airways три дні страйкуватимуть у вересні

У British Airways зазначають, що кожні 90 секунд злітає їх літакСпроба авіакомпанії в судовому порядку зупинити страйк виявилася неуспішною


Британська авіакомпанія British Airways буде змушена відмінити рейси принаймні протягом трьох днів: 9, 10 та 27 вересня.


Як повідомляє «Європейська правда» з посиланням на BBC.


Разом із тим, за даними видання, страйк у вересні може виявитися довшим – багато клієнтів компанії отримали листи, де говориться про скасування рейсів у проміжок між 8 та 12 вересня. Щоправда, згодом частині з них повідомили, що такі листи було відіслано помилково.


У British Airways зазначають, що щодня перевозить 145000 клієнтів – кожні 90 секунд злітає їх літак.


Пілоти авіакомпанії проголосували за страйк з приводу оплати праці на початку липня. Спроба ж авіакомпанії в судовому порядку зупинити страйк виявилася неуспішною.


В авіакомпанії заявили, що запропонована ними угода по оплаті 11,5 відсотка протягом трьох років була справедливою, але «ми продовжуємо вивчати всі шляхи, щоб знайти рішення, уникнути страйку і захистити плани поїздок наших клієнтів».


До слова, у серпні British Airways скасувала понад сотню рейсів через комп’ютерний збій.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/piloti-british-airways-tri-dni-straykuvatimut-u-veresni-620278.html”

Другие материалы в этой категории: СБУ взялось за интернет-издание «Watcher» »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.