Пятница, 18 октября 2019 00:52

Зеленський підписав закони про касові апарати та кешбек

Зеленський запропонував створити координаційну раду з питань розвитку малого підприємництва

17 жовтня президент України Володимир Зеленський підписав закони №128-IX "Про внесення змін до закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" та №129-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг", інформує пресслужба глави держави.

Об этом сообщает http://kompr2.top

Верховна Рада ухвалила ці закони 20 вересня. Вони зобов’язують підприємців використовувати касові апарати, уводять поняття електронного чека, грошової винагороди для покупців, а також штрафи для бізнесу, якщо товар продаватимуть без чека.

Пресслужба глави держави зазначає, що Зеленський також підписав указ №761/2019 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення сприятливих умов для діяльності фізичних осіб – підприємців".

Цим документом президент доручив Кабінету Міністрів створити координаційну раду з питань розвитку малого підприємництва із залученням представників бізнесу та протягом двох тижнів розробити і внести до Верховної Ради проєкти законів, спрямовані "на покращення умов для розвитку підприємництва".

Згідно з документом, Кабмін спільно з координаційною радою мають передбачити у проєкті закону введення дворічного мораторію на проведення перевірок фізичних осіб – підприємців щодо дотримання ними порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Кабмін має розробити документ, який передбачає лібералізацію умов та критеріїв зарахування ФОП до першої групи спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, зокрема через установлення більшого розміру граничного обсягу їхнього доходу протягом календарного року, надання їм права використовувати працю найманих осіб, а також розширення переліку видів діяльності, які можуть здійснювати такі суб’єкти господарювання, ідеться в указі.

Також Зеленський запропонував пом’якшити відповідальність фізосіб-підприємців за порушення порядку подання звітності, пов’язаної із застосуванням РРО.

Із 1 січня 2020 має бути забезпечено можливість тестування платниками податків під час здійснення розрахункових операцій безкоштовного програмного рішення для використання такими платниками програмних реєстраторів розрахункових операцій, ідеться в документі.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-zelenskij-pidpisav-zakoni-pro-kasovih-aparatah-i-keshbeke-1355199.html”

Другие материалы в этой категории: СБУ взялось за интернет-издание «Watcher» »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.