Четверг, 27 февраля 2020 11:53

У Парижі понад 500 картин видатних імпресіоністів "оживуть" на стінах колишнього чавуноливарного заводу (фоторепортаж)

В рамках нової виставки відвідувачам покажуть оцифровані аудіовізуальні проекції картин таких знакових митців, як Ренуар, Моне, Піссарро, Матісс, Сіньяк, Шагал та інші.

© REUTERS
© REUTERS
© REUTERS
© REUTERS
© REUTERS
© REUTERS
© REUTERS
© REUTERS
© REUTERS
© REUTERS
© REUTERS
© REUTERS
© REUTERS
© REUTERS
© REUTERS
© REUTERS

У Парижі картини видатних імпресіоністів "оживуть" на стінах колишнього чавуноливарного заводу, нині працює як культурний простір і виставковий центр під назвою Atelier des Lumières.

Об этом сообщает Руспрес

Виставка цифрового мистецтва під назвою Monet, Renoir, and Chagall: Journeys Around the Mediterranean відкриється для відвідувачів 28 лютого 2020 року і працюватиме аж до 3 січня 2021 року. Вартість дорослого вхідного квитка на подію становить 15 євро, і враховуючи популярність подібних подій, краще подбати про квитки завчасно.

У рамках виставки глядачам покажуть діджитал-проекції понад 500 картин авторства 20 видатних художників другої половини 19 століття — від імпресіонізму до модернізму. Зокрема, тут можна побачити роботи Ренуара, Моне, Піссарро, Матісса, Сіньяка, Шагала та інших.

Для технічного забезпечення виставки використовують 140 лазерних відеопроекторів, 50 динаміків і звукову систему motion design, яка запрограмована доповнювати виставку оцифрованими візуальними ефектами.

Як повідомляв УНІАН.Туризм, раніше музеї Парижу виклали у відкритий доступ понад 100 тисяч творів мистецтва.

Підписуйтесь також на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.Джерело статті: “https://www.unian.ua/tourism/newsphoto/10893080-u-parizhi-ponad-500-kartin-vidatnih-impresionistiv-ozhivut-na-stinah-kolishnogo-chavunolivarnogo-zavodu-fotoreportazh.html”

Другие материалы в этой категории: Жгут и удаляют зубы: Как украинцы мстят за измены »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.