Четверг, 24 октября 2019 23:05

Бундестаг відмовився приймати пропозиції щодо зняття санкцій з РФ


Німецький Бундестаг переважною більшістю голосів повністю відхилив кілька ініціатив німецьких опозиційних партій, у яких Німеччини пропонувалося скасувати санкції щодо Росії і надалі проводити відносно Москви політику "кооперації, а не конфронтації", 24 жовтня повідомляє "Корреспондент" з посиланням на російські ЗМІ.

Об этом сообщает http://prokurorska-pravda.today

Німецька опозиція запропонувала дві ініціативи: "Розрядка з Росією – не продовжувати санкції проти Росії" і "За нову політику щодо Росії – кооперація замість конфронтації". Ініціативи передбачали скасування санкцій проти РФ Берліном та впровадження низки пропозицій для співробітництва Москви і Берліна. Обидві ініціативи рекомендував до відхилення комітет з міжнародних справ Бундестагу і в підсумку депутати пішли за його рекомендацією, 535 голосами відхиливши обидві ініціативи. "За" проголосували лише 75 депутатів Бундестагу.

Коментуючи свої ініціативи, німецькі опозиціонери заявили, що нібито тільки 23% німців підтримують санкції проти Росії, а економіка ФРН несе втрати від санкцій 770 млн євро на рік. У той же час представники правлячої ХДС/ХСС, АдГ та "зелених" заявили, що санкційна політика Європейського союзу щодо Росії є цілком правильною.

Нагадаємо, 12 вересня Рада ЄС продовжила термін дії санкцій ще на шість місяців - до 15 березня 2020 року. Санкції проти РФ вперше були введені в березні 2014 року через анексію Криму й агресію в Донбасі, відтоді їх продовжували кожні півроку. Зараз у списку санкцій 170 фізичних і 44 юридичні особи.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/bundestag-vidmovivsya-priymati-propoziciyi-schodo-znyattya-sankciy-z-rf-327270_.html”

Другие материалы в этой категории: Жгут и удаляют зубы: Как украинцы мстят за измены »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.