Понедельник, 18 ноября 2019 13:35

Підвищення пенсій у 2020 році: хто отримає більше

В Україні пенсії планують збільшити до 1 712 гривень. Це передбачає проект державного бюджету на 2020 рік. В документі, зокрема, сказано, що крім збільшення прожиткового мінімуму і заробітної плати, повинні вирости і соціальні виплати.

Об этом сообщает http://infowebhub.net

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Аиф“.Loading...

У 2020 році пенсії планують збільшити – на це передбачені 173 мільярди гривень. Крім цього, для окремих категорій отримувачів соцвиплат також планують збільшити надбавки. Також на 40% збільшені надбавки на догляд за одинокими пенсіонерами, старше 80 років.

Крім того, на виплати дітям планують витратити 5,7 мільярдів гривень, а на виплати людям з інвалідністю – 18,4 мільярда гривень.

Пенсії, ціни на газ і земельна реформа: що в листопаді змінилося для українців

На надання правової допомоги громадянам закладено 822 мільйони гривень (у 2019 році ця сума дорівнювала 732 мільйонів гривень), а на соціальну адаптацію ветеранів бойових дій на Донбасі – 246 мільйонів гривень (раніше було 116,5 мільйонів гривень).

Як повідомлялося раніше, незважаючи на те, що прийнятий Верховною Радою закон «Про верифікацію та моніторингу державних виплат» не підписаний президентом України, пенсіонерів можуть позбавити виплат. Справа в тому, що порядок утримання надміру виплачених сум передбачена статтею 50 Закону 1058.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/11/18/pidvyshhennya-pensij-u-2020-rotsi-hto-otrymaye-bilshe/”

Другие материалы в этой категории: Жгут и удаляют зубы: Как украинцы мстят за измены »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.