Четверг, 05 декабря 2019 13:40

ВСЕСВІТНЬО ВІДОМІ ЗООЗАХИСНИКИ ПРОВЕДУТЬ ТРЕНІНГ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ АКТИВІСТІВ.

ВСЕСВІТНЬО ВІДОМІ ЗООЗАХИСНИКИ ПРОВЕДУТЬ ТРЕНІНГ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ АКТИВІСТІВ.

Уже 14 грудня в Києві стартує перший в Україні семінар від Центру ефективного поширення веганства (CEVA) за підтримки ГО «Відкриті клітки».

CEVA (Center for Effective Vegan Advocacy) – програма благодійної організації “Beyond Carnism”, що має на меті посилити вплив зусиль з поширення веганства у всьому світі шляхом збільшення ефективності роботи веганів та веганських організацій. Пропонуючи унікальну можливість навчання на місцях, CEVA сприяє посиленню веганського руху в цілому.

Семінар проводитимуть: Мелані Джой (Melanie Joy) - психологиня, яка здобула освіту в Гарварді, відома спікерка, організаційна консультантка, спеціалістка зі стратегічних питань активізму, та Тобіас Ленарт (Tobias Leenaert) – міжнародний спікер, спеціаліст з поширення веганства і стратегічних питань активізму.

Детальніша інформація про спікерів тут: https://www.veganadvocacy.org/who-we-are

Протягом двох днів на семінарі будуть обговорюватись наступні теми: досягнення суттєвих змін у сфері захисту тварин, ефективна комунікація та поширення веганства, поширення співчуття до тварин, просвітницька робота у веганстві та сталий активізм.

Організатори запрошують відвідати захід усіх, хто займається активізмом, популяризує веганство та відстоює права тварин.

Детальніша інформація про семінар:

 

Час проведення: 14 грудня з 9.30 до 17.00 (субота) та 15 грудня з 9.30 до 16.00 (неділя).

Місце проведення: Конференц-зал БЦ «Астарта», вул. Ярославська, 58, м. Київ.

Вартість дводенного семінару: 675 грн.

Квитки за посиланням:

https://cevaworkshop.ticketforevent.com/

 

 

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.