Среда, 11 декабря 2019 21:59

Рідні Анастасії Заворотнюк відреагували на чутки про параліч зірки

Рідні Анастасії Заворотнюк відреагували на чутки про параліч зірки

Сьогодні низка російських ЗМІ повідомила про те, що стан акторки Анастасії Заворотнюк погіршився і нібито вона назавжди лишиться паралізованою.

Об этом сообщает http://kompr2.top

На ці чутки у пресі встигли відреагувати представники родини зірки. На сторінці в Instagram під назвою "Підтримка Заворотнюк" з’явився пост зі скрином заголовків ЗМІ, де йдеться про нібито параліч знаменитості. Заголовки перекреслені червоним.

"Затишшя було недовгим, а шкода. Тому що перед Новим роком набагато приємніше і корисніше думати про хороше, мріяти, дарувати святковий настрій і добрі побажання близьким. Це такий час, коли людям не хочеться ніякого негативу, страшилок і бруду. Але, на жаль, так вважають не всі. У цьому випадку просто згадайте, будь ласка, народну мудрість: "Ніколи не бажай іншому того, чого не бажаєш собі". А від нас, як завжди, щира подяка всім, хто посилає Анастасії свої позитивні думки і енергію", — йдеться під публікацією.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Затишье было недолгим, а жаль. Потому что перед Новым годом гораздо приятнее и полезнее думать о хорошем, мечтать, дарить праздничное настроение и добрые пожелания близким. Это такое время, когда людям не хочется никакого негатива, страшилок и грязи. Но, к сожалению, так считают не все. В этом случае просто вспомните, пожалуйста, народную мудрость: "Никогда не желай другому того, чего не желаешь себе". А от нас, как всегда, искренняя благодарность всем, кто посылает Анастасии свои позитивные мысли и энергию. Мы вас любим, всем добра! P.S. Мы по-прежнему не планируем давать никаких комментариев в СМИ, потому что, при всем уважении к интересующимся, считаем неприкосновенным право человека на личные границы во время болезни. Публикации здесь являются лишь реакцией на выпады в прессе, на которые мы вынуждены отвечать, чтобы оградить от домыслов людей, действительно переживающих за Настю.

Публикация от Поддержка Анастасии Заворотнюк (@podderzhka_azavorotnyuk)

Також представники рідних Заворотнюк вкотре наголосили, що не коментуватимуть теперішній стан акторки, оскільки "вважають недоторканним право людини на особистий кордону під час хвороби".

"Публікації тут є лише реакцією на випади в пресі, на які ми змушені відповідати, щоб захистити від домислів людей, які дійсно переживають за Настю", — пояснили представники родини артистки.

Нагадаємо, що у вересні цього року стало відомо про те, що Анастасія Заворотнюк потрапила до реанімації. Згодом з’ясувалося, що у артистки пухлина мозку.


Джерело статті: “https://tsn.ua/glamur/ridni-anastasiyi-zavorotnyuk-vidreaguvali-na-chutki-pro-paralizaciyu-zirki-1458168.html”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.