Четверг, 12 декабря 2019 14:29

ЗООЗАХИСНИКИ ПІКЕТУВАЛИ МЕРЕЖУ РЕСТОРАНІВ «VERONICA FAMILY»

Мережа львівських закладів «Вероніка» (Кондитерська «Вероніка», «Чорний Кіт», «Амадеус», «Аптека Іоновий»), яка належить місцевим рестораторам Лесі та Андрію Іоновим, викликала обурення міжнародної зоозахисної організації "Відкриті клітки". 

 

Активісти провели акцію протесту проти мережі ресторанів Veronica Family одночасно під головним закладом сім’ї – кондитерською «Вероніка» у Львові та біля закладу цієї ж мережі у Києві в межах кампанії "Стоп фуа-гра". Мета цієї кампанії, яка триває відразу в трьох країнах: Данії, Великобританії та Україні, - переконати ресторани вилучити французький делікатес зі свого меню. Адміністрація "Вероніки", до якої зоозахисники звернулися ще на початку жовтня, продовжує ігнорувати прохання стати заклад більш етичним.

 

На акції протесту активістки показували зображення з виробництва фуа-гра та інформували відвідувачів «Вероніки» та перехожих про реальність цього неетичного делікатесу. Адміністрація закладів, навіть після акції, не надають офіційної відмови від страв з цим продуктом.

 

Як відомо, фуа-гра - це страва французької кухні, яку готують із печінки гусей та качок. Для збільшення її розміру птахів насильно годують через зонд, ігноруючи їхні природні потреби. Фуа-гра вже заборонили виготовляти і продавати в Індії, Великобританії, Ізраїлі та деяких штатах США.

 

В Україні єдина фабрика, що виготовляла фуа-гра закрилася у вересні, але страву досі можна замовити в закладах високої кухні. Завдяки кампанії «Стоп фуа-гра» від продажу фуа-гра вже відмовилися київські ресторани «Канапа», «Asiatique», «Klukva&Brukva», «Остання барикада», івано-франківський «Profiterole» та «Red Pepper» у Львові. Кампанія триває також в інших країнах: Англії (11 заяв від ресторанів, зокрема Мішленівських) та Данії (150 ресторанів та ритейлерів відмовилися від продажів фуа-гра). Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.