Четверг, 23 января 2020 12:40

«Вінницяміськтеплоенерго» готове заплатити за послуги з обробки даних понад сім мільйонів гривень


Тендер на надання білінгових послуг з очікуваною вартістю 7 273 000 гривень оголосило комунальне підприємство «Вінницяміськтеплоенерго», повідомляє Vlasno.info.

Об этом сообщает http://waptools.net

Торги мають відбутися 17 березня, і за їхніми підсумками зазначена сума може зменшитися принаймні на пів відсотка, тобто 36 365 гривень.

За даними порталу державних закупівель Prozorro протягом 2019 року ВМТЕ оголошувало 11 білінгових тендерів, десять із яких або не відбулися, або були скасовані. Переможцем єдиних закупівель, що відбулися і були проведені за переговорною процедурою, стало товариство з обмеженою відповідальністю «Центр муніципальних систем управління» . При очікуваній вартості тендеру в чотири мільйони гривень пропозиція цієї приватної фірми склала 3 999 990.

За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch, засновники ТОВ «Центр муніципальних систем управління» – Тимчук Леонід Петрович та Орловський Валентин Володимирович, який також є кінцевим бенефіціарним власником фірми.

Як писало раніше Vlasno.info, їхні імена пов’язують із колишнім міським головою Вінниці та прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Фото ddc.world


Джерело статті: “http://vlasno.info/ekonomika/3/nashi-groshi/item/34210-vinnytsiamiskteploenerho-hotove”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.