Вторник, 11 февраля 2020 04:24

Лише громадяни 5 країн-членів НАТО підтримують військовий захист у випадку нападу Росії


Лише в п’яти з 16 держав-членів НАТО більшість громадян підтримують необхідність військового захисту союзників у разі гіпотетичного нападу Росії.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Про це свідчать дані опитування Pew Research Center, повідомляє 1NEWS.


На запитання, чи повинна їхня країна використовувати військову силу для захисту союзника по НАТО від гіпотетичного нападу Росії, тільки в п’яти з 16 опитаних державах-членах – Нідерландах, США, КанадіБританії та Литві – половина або більше відповіли ствердно.


В середньому по 16 країнах 50% опитаних вважають, що їхня країна не повинна захищати союзника в разі нападу Росії, а 38% – що повинна.


Віра в те, що їхня країна повинна відповісти на гіпотетичний напад Росії на союзника по НАТО, з часом стала менш поширеною в декількох країнах. Наприклад, в Італії лише чверть в 2019 році говорить, що їхня країна повинна захищати союзника по НАТО, в порівнянні з чотирма з десяти в 2015 році. Аналогічне зниження за цей період відбулося в Польщі (-8 процентних пунктів), Іспанії (-7) і Франції (-6). Однак у Британії з 2015 року підтримка захисту країни-члена НАТО зросла (+6).


Більша частина опитаних в 10 країнах-членах НАТО вважають, що їхня країна не повинна застосовувати силу для захисту союзника по НАТО в разі нападу Росії. Це включає більшість у Болгарії, Італії, Греції, Німеччині та Іспанії. У Польщі настрої розділилися.


Джерело: Європейська правда


Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/lyshe-gromadyany-5-krayin-chleniv-nato-pidtrymuyut-vijskovyj-zahyst-u-vypadku-napadu-rosiyi.html”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.