Четверг, 27 февраля 2020 13:26

Канал «1+1» покаже тревел-шоу «Великі випуски з Антоном Птушкіним»


Популярний український мандрівник Антон Птушкін з власним тревел-шоу з’явиться в ефірі каналу «1+1»

Об этом сообщает Руспрес

Вже скоро на каналі «1+1» відбудеться телевізійна прем’єра – «Великі випуски з Антоном Птушкіним». Ведучий і автор передачі — тревел-документаліст Антон Птушкін протягом останніх двох років для власного YouTube-каналу зняв більше десятка відео про свої вражаючі подорожі різними країнами і континентами, які вже набрали мільйони переглядів. Сім найпопулярніших з них і стануть «великими випусками».

В ефірі «1+1» глядач побачить країни, про які варто мріяти, і місця, в яких варто побувати — Австралію, Ісландію, Канаду, Фарери та ще декілька неймовірних куточків планети. Особливість проекту полягає у тому, що всі випуски створені одним мандрівником, який самостійно подорожує світом. Як жартує сам Антон Птушкін, його знімальна команда — це два дрони, три камери і один автомобіль.

«Великі випуски» — це подорожі без продюсерів, режисерів, знімальної групи і заздалегідь прописаного сценарію. Це можливість за 45 хвилин дізнатися про країну в цілому — її життя, закони, людей, побачити красу і найцікавіші місця з точки зору туризму. Вас очікує повне занурення в міста, країни і місцеву атмосферу», — розповідає про проект Антон Птушкін.

Молодий та харизматичний тревел-документаліст сподівається, що його «Великі випуски» зможуть надихнути всіх українців більше подорожувати і відкривати найцікавіші місця планети.

Старт проекту «Великі випуски» з Антоном Птушкіним заплановано вже цієї весни на телеканалі «1+1».


Джерело статті: “https://tvgid.ua/fotor/27022020/126358/”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.